fot. Ghobinder Jhitta

Bring Me The Horizon w nowym singlu o problemach psychicznych. „Jesteśmy tu, by sobie wzajemnie pomóc”


07 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Zespół Bring Me The Horizon zaprezentował nowy singiel – sTraNgeRs. Utwór został zainspirowany przez historie fanów o ich problemach psychicznych i ma na celu nieść pomoc.

Bring Me The Horizon o problemach psychicznych

Bring Me The Horizon podzielili się nowym kawałkiem sTraNgeRs. Zarówno tekst piosenki, jak i teledysk zostały zainspirowane przez opowieści fanów o ich problemach psychicznych.

Utwór powstał podczas długiej podróży do Los Angeles. Kiedy tylko wpadłem na wers „we’re just a room full of strangers”, od razu dotarło do mnie jego podwójne znaczenie. Pomyślałem o tym, jakim uczuciem będzie wykonywanie go na żywo. Obcy sobie ludzie będą przecież wtedy razem, połączeni w jakiś absolutnie szalony sposób. Jest również odwykiem. Skończyły się lockdowny, pandemia ustała, każdy z nas próbuje po czymś się podnieść. Jestem świadom tego, że ludzie codziennie zmagają się z różnymi traumami i problemami. Chciałem powiedzieć, że nie są w tym wszystkim sami. Jesteśmy tu, by sobie wzajemnie pomóc

– skomentował Oliver Sykes, wokalista Bring Me The Horizon.

Kawałek sTraNgeRs zapowiada długo wyczekiwaną, drugą odsłonę projektu – Post Human. Na całość składają się cztery EP-ki, a pierwsza z nich, Survival Horror, ukazała się w październiku 2020 roku. Tak prezentuje się jej tracklista:

  1. Dear Diary,
  2. Parasite Eve
  3. Teardrops
  4. Obey feat. Yungblud
  5. Itch for the Cure (When Will We Be Free?)
  6. Kingslayer feat. Babymetal
  7. 1×1 feat. Nova Twins
  8. Ludens
  9. One Day the Only Butterflies Left Will Be in Your Chest as You March Towards Your Death feat. Amy Lee

Druga EP-ka z serii Post Human nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery, jednak ma ukazać się jeszcze w tym roku.

Bring Me The Horizon – sTraNgeRs

BMTH w Polsce

Oliver Sykes i spółka zagrają w przyszłym roku koncert w Polsce w ramach europejskiej trasy koncertowej, która miała odbyć się w tym roku. Brytyjczycy wystąpią 6 lutego 2023 roku w Arenie Gliwice i przywiozą ze sobą również gości: A Day To Remember oraz rapera Poorstacy’ego, dla którego będzie to pierwszy koncert w naszym kraju.

Bring Me The Horizon w nowym singlu o problemach psychicznych. „Jesteśmy tu, by sobie wzajemnie pomóc”
trasa koncertowa Bring Me The Horizon

Zespół Bring Me The Horizon zaprezentował nowy singiel – sTraNgeRs. Utwór został zainspirowany przez historie fanów o ich problemach psychicznych i ma na celu nieść pomoc. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →