kadr z teledysku

“Bad Habits” w nowej odsłonie. Obok Eda SheeranaBring Me The Horizon


18 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Ed Sheeran i Bring Me The Horizon połączyli siły. W ramach kooperacji powstała nowa wersja Bad Habits – jednego z największych hitów zeszłego roku. Sprawdź, jak wyszło to połączenie!

Sheeran dzieli się złymi nawykami

W sieci pojawiła się nowa wersja utworu Bad Habits Eda Sheerana. Brytyjczyk zaprosił do współpracy zespół Bring Me The Horizon, który zreinterpretował utwór na własną modłę. Do spotkania między artystami doszło 8 lutego. Piosenka otworzyła niedawno galę BRIT Awards. W związku z zaskakującą współpracą fani zaczęli domagać się wersji studyjnej piosenki pochodzącej z albumu =.

Zanim utwór trafił do sieci, Oli Skyes opublikował fragment rozmowy z Sheeranem. W udostępnionym nagraniu Sykes informuje Eda o pragnieniach fanów. Autor Bad Habits nie pozostawił sytuacji bez komentarza.

Zobacz: Ed Sheeran wystąpił z Bring Me The Horizon i zapowiedział singiel z Taylor Swift

Jordan i chłopaki będą się tym zajmować, a ja zajmę się wokalem. Upewnijcie się, że na końcu będzie to prawdziwy death growl!

– dodał.

Od otrzymania maila z pytaniem, czy chcielibyśmy otworzyć BRIT Awards z Edem Sheeranem, przez naszą rozmowę i odbijanie pomysłów, po próby, a następnie występ i teraz wydanie singla, to było, mówiąc szczerze, dość intensywne i wymagające. Ale wszyscy jesteśmy za przesuwaniem granic naszych własnych i innych gatunków, więc to było dla nas idealne wyzwanie.

– powiedział Skyes o utworze.

Ed Sheeran feat. Bring Me The Horizon – Bad Habits

Oryginalne Bad Habits jest hitem

Teledysk do rzeczonego utworu ukazał się w czerwcu zeszłego roku. Do tej pory klip do Bad Habits obejrzano ponad trzysta milionów razy. Piosenka była nominowana m.in. do BRIT Awards 2022, jednak nagrodę zgarnęła Adele za Easy On Me.

Zobacz również: Adele wystąpi podczas BRIT Awards 2022

W Polsce Ed Sheeran również cieszy się dużą popularnością. Jak informował Związek Producentów Audio Video na początku roku, utwór Bad Habits był dziewiątym najchętniej emitowanym dziełem w rodzimych radiostacjach. Sam Ed Sheeran uplasował się na czwartym miejscu wśród najpopularniejszych wykonawców.

Ed Sheeran – Bad Habits

Ed Sheeran i Bring Me The Horizon połączyli siły. W ramach kooperacji powstała nowa wersja Bad Habits – jednego z największych hitów zeszłego roku. Sprawdź, jak wyszło to połączenie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →