fot. Conor McDonnell

Bring Me The Horizon wracają do Polski z wyjątkowymi gośćmi


11 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

W końcu! W 2022 roku nareszcie będziemy mieli okazję ponownie zobaczyć grupę Bring Me The Horizon w Polsce. Sprawdźcie, gdzie i kiedy zagrają!

Bring Me The Horizon i ich kręta droga do Polski

Brytyjska grupa Bring Me The Horizon wybiera się do nas już od dłuższego czasu. W 2020 roku zespół miał być jedną z głównych gwiazd łódzkiego Impact Festivalu, jednak plany te zostały nie tyle pokrzyżowane, co zupełnie anulowane w wyniku wybuchu pandemii. W związku z tym ostatni polski koncert Bring Me The Horizon odbył się w 2016 roku podczas – wtedy jeszcze – Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą.

Bring Me The Horizon ponownie zagrają koncert w Polsce
Bring Me The Horizon, fot. Conor McDonnell

W tym czasie zespół nie próżnował, bowiem od 2019 roku ukazało się kilka nowych wydawnictw spod ich szyldu: kolejny album – amo, eksperymentalne Music to Listen to~Dance to~Blaze to~Pray to~Feed to~Sleep to~Talk to~Grind to~Trip to~Breathe to~Help to~Hurt to~Scroll to~Roll to~Love to~Hate to~Learn Too~Plot to~Play to~Be to~Feel to~Breed to~Sweat to~Dream to~Hide to~Live to~Die to~Go To oraz ostania, zeszłoroczna EPka – Post Human: Survival Horror. Będziemy mieli zatem co nadrabiać podczas nadchodzącego koncertu Bring Me The Horizon w Polsce!

Zobacz również: Bring Me The Horizon już dawno nie grali tak mocno. Słuchamy EPki „POST HUMAN: SURVIVAL HORROR”

Bring Me The Horizon – Parasite Eve, posłuchaj!

Bring Me The Horizon zagrają w Polsce w 2022 roku i nie będą sami na scenie

Oliver Sykes, Matt Kean, Lee Malia, Matt Nicholls oraz Jordan Fish powrócą do kraju nad Wisłą, gdzie mimo upływu lat nadal cieszą się ogromnym i wciąż rosnącym fanbasem, już na początku przyszłego roku. Polski koncert w ramach europejskiej trasy koncertowej Survival Horror odbędzie się 18 lutego 2022 roku w Arenie Gliwice.

Co więcej, Bring Me The Horizon przywiozą ze sobą do Polski wyjątkowych gości! U ich boku zagra bowiem amerykańska grupa A Day to Remember, a w ramach supportu zaprezentują się kapele Poorstacy oraz Lorna Shore.

Bring Me The Horizon ponownie zagrają koncert w Polsce
Bring Me The Horizon – koncert w Polsce, 2022

Bring Me The Horizon – koncert w Polsce, bilety

Sprzedaż biletów na przyszłoroczny koncert Bring Me The Horizon w Gliwicach wystartuje już w środę, 13 października. Nie może Was tam zabraknąć!

W końcu! W 2022 roku nareszcie będziemy mieli okazję ponownie zobaczyć grupę Bring Me The Horizon w Polsce. Sprawdźcie, gdzie i kiedy zagrają! Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Bring Me […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →