Bring Me The Horizon niespodziewanie z nowym, eksperymentalnym albumem


02 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Brytyjski zespół Bring Me The Horizon niespodziewanie wypuścił zupełnie nowy materiał. Jest nieoczywiście i bardzo eksperymentalnie. Posłuchajcie albumu!

Niespodzianka dla fanów piątki muzyków z Sheffield! Jeszcze przed końcem roku Bring Me The Horizon zupełnie niespodziewanie i bez żadnych zapowiedzi podzielili się ze swoimi słuchaczami zupełnie nowym albumem. Warto przy tym wspomnieć, że ich poprzednia płyta amo ukazała się w styczniu 2019 roku.

Połamane dźwięki od Bring Me The Horizon – nowy album

Najnowszy album Bring Me The Horizon nie jest jednak tak oczywistą sprawą. Już sam jego tytuł jest dość eksperymentalny, bo brzmi: Music to listen to~dance to~blaze to~pray to~feed to~sleep to~talk to~grind to~trip to~breathe to~help to~hurt to~scroll to~roll to~love to~hate to~learn Too~plot to~play to~be to~feel to~breed to~sweat to~dream to~hide to~live to~die to~Go to.

Bring me the horizon nowy album

Nie inaczej jest w warstwie muzycznej. Ten album to dużo przestrzeni między dźwiękami i połamane brzmienia, przeplatane dialogami. To w dużej mierze również muzyka instrumentalna, dość mocno odbiegająca od tego, co Bring Me The Horizon prezentowali w przeszłości. Trzeba mimo to przyznać, że tytuł albumu jest bardzo adekwatny, ta muzyka naprawdę nadaje się do każdej sytuacji.

Fani starego, metal core’owego grania chyba muszą się przyzwyczaić do tego, że Bring Me The Horizon raczej już nie wrócą do swoich korzeni. Od kilka lat ta grupa skutecznie eksploruje najróżniejsze muzyczne przestrzenie i zmienia swoje brzmienie niemal przy każdym nowym wydawnictwie.

Bring Me The Horizon – koncert w Polsce, bilety

Jeśli jesteście ciekawi jak ta nowa odsłona Bring Me The Horizon wypadnie na żywo, nie przegapcie koncertu zespołu podczas Impact Festival 2020. Brytyjczycy zagrają 2 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie.

Impact Festival

Brytyjski zespół Bring Me The Horizon niespodziewanie wypuścił zupełnie nowy materiał. Jest nieoczywiście i bardzo eksperymentalnie. Posłuchajcie albumu! Niespodzianka dla fanów piątki muzyków z Sheffield! Jeszcze przed końcem roku Bring Me The Horizon zupełnie niespodziewanie i bez żadnych zapowiedzi podzielili się ze swoimi słuchaczami zupełnie nowym albumem. Warto przy tym wspomnieć, że ich poprzednia płyta […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Koncerty rock / metal

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →