Pierwsze ogłoszenia Impact Festival 2020


13 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Impact Festival ogłasza pierwszych artystów, którzy wystąpią w przyszłym roku. Wydarzenie czeka też kilka zmian. Sprawdźcie, co się będzie działo!

Impact Festival w przyszłym roku wystartuje już po raz ósmy. Jest to impreza skierowana dla fanów cięższych gitarowych brzmień, choć organizatorzy co roku starają się zaprosić takie gwiazdy, które zaspokoją gusta muzyczne wielu festiwalowych fanów.

Korn headlinerem Impact Festival 2020

Nie inaczej będzie tym razem! Podczas przyszłorocznej edycji festiwalu Impact głównym headlinerem będzie amerykańska grupa Korn. To pionierzy w gatunku nu metal, których muzyka podbija cały świat od początków istnienia zespołu. Jego fanów w Polsce również nie brakuje.

Bring Me The Horizon na Impact Festival 2020

Drugą ogłoszoną gwiazdą, która powróci do Polski w ramach ósmej edycji Impact Festival jest brytyjska grupa Bring Me The Horizon. Kiedyś – jedni z czołowych reprezentantów deathcore’u, dziś bardziej poszukujący i eksperymentujący z popem, a nawet elektroniką. Mimo zmian, tę grupę na czele z charyzmatycznym liderem Oliverem Sykesem wciąż uwielbiają miliony.

Impact Festival z powrotem w łódzkiej Atlas Arenie, bilety

Kolejne ogłoszenia jeszcze przed nami, ale Impact Festival 2020 już dziś zapowiada się naprawdę dobrze. Dodatkowo impreza ponownie przechodzi małe zmiany, które towarzyszą jej w zasadzie od początku. Festiwal czasem trwał jeden dzień, a czasem dwa. Odbywał się na początku w Warszawie, potem w Łodzi, a ostatnio w Krakowie. W 2020 roku powróci do Łodzi, a dokładnie do Atlas Areny, gdzie najwięksi przedstawiciele światowych, rockowych scen zaprezentują się 2 czerwca.

Do tej pory na Impact Festival grali tacy artyści jak TOOL, Alice in Chains, Ozzy Osbourne, System of a Down, Linkin Park, Aerosmith, Black Sabbath, Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Slayer, Kasabian, Godsmack, Thirty Seconds To Mars, Paramore, Slipknot i wielu innych. Jesteśmy bardzo ciekawi, kto jeszcze pojawi się w atlas Arenie w 2020 roku!

Regularna sprzedaż biletów ruszy w piątek, 15 listopada o godzinie 10:00.

Impact Festival ogłasza pierwszych artystów, którzy wystąpią w przyszłym roku. Wydarzenie czeka też kilka zmian. Sprawdźcie, co się będzie działo! Impact Festival w przyszłym roku wystartuje już po raz ósmy. Jest to impreza skierowana dla fanów cięższych gitarowych brzmień, choć organizatorzy co roku starają się zaprosić takie gwiazdy, które zaspokoją gusta muzyczne wielu festiwalowych fanów. […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Festiwale

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.