Przystanek Woodstock przechodzi do historii! Rząd w końcu wygrał z Owsiakiem?


08 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

W tym roku Przystanek Woodstock się nie odbędzie!

Jedziesz na Przystanek Woodstock, a wysiadasz na… przystanku Pol’n’Rock Festival! Jurek Owsiak na konferencji prasowej poinformował, że po 23 latach został zmuszony zmienić nazwę letniego festiwalu w Kostrzynie nad Odrą. :(

Nie, nie – polski rząd tym razem nie ma z tą sprawą nic wspólnego. Tym razem zbuntowali się twórcy amerykańskiego Woodstocku.

Z powodów prawnych, powodów, które wyczerpały już limit przyjaźni i miłości Michaela Langa, twórcy amerykańskiego Woodstocku, wobec nas, musimy zmienić nazwę festiwalu. (…) Ta nazwa – Woodstock – jest zastrzeżona, jest wypracowana, stworzona w 1969 roku. My ponieśliśmy legendę i przez 23 lata tworzyliśmy swój festiwal, o naszym klimacie, jeden jedyny taki festiwal doceniony na całym świecie.

Tak na konferencji Owsiak tłumaczył przyczyny zmiany nazwy festiwalu. Przystanek Woodstock się kończy – zaczyna się Pol’n’Rock Festival. Ale klimat pozostaje ten sam. :D No i oczywiście festiwal Jurka Owsiaka nadal będzie za zupełną darmoszkę.

Impreza odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia 2018 w Kostrzynie nad Odrą. Na festiwalu będzie można posłuchać takich kapel, jak Arch Enemy, Goo Goo Dolls czy Booze and Glory.

 

W tym roku Przystanek Woodstock się nie odbędzie! Jedziesz na Przystanek Woodstock, a wysiadasz na… przystanku Pol’n’Rock Festival! Jurek Owsiak na konferencji prasowej poinformował, że po 23 latach został zmuszony zmienić nazwę letniego festiwalu w Kostrzynie nad Odrą. :( Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →