fot. Vanyaland

Sigrid powraca z galaktycznym singlem „It Gets Dark”


10 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Sigrid wrzuciła właśnie swój gwiezdny singiel It Gets Dark. Opowiada on o wzlotach i upadkach w naszym życiu. Sprawdź!

Sigrid – nadchodzi noc

Najnowszy singiel It Gets Dark to hołd dla wzlotów i upadków naszego życia. Jest to ostatnia prosta na drodze do promocji nadchodzącego drugiego albumu norweskiej gwiazdy pop.

Sigrid powraca z galaktycznym singlem „It Gets Dark"
Sigrid/ fot. Interia

Nigdy nie byłam tak daleko od domu, a teraz wiem, że robi się ciemno, robi się ciemno w nocy. Poruszam się z prędkością światła. Musiałem jechać, ale teraz wiem, że Robi się ciemno, więc widzę gwiazdy.

Wierzę, że musisz poczuć upadki w życiu, aby poczuć wzloty, i musisz wiedzieć, co jest do bani, aby właściwie docenić dobre rzeczy. Robi się ciemno to oda wobec doceniania dobra. Szczerze mówiąc, nie sądzę, żebym kiedykolwiek wcześniej była tak podekscytowana wydaniem singla.

– komentuje Sigrid.

Sigrid – It Gets Dark, posłuchaj!

Premiera nowego utworu miała miejsce w programie Clara Amfo w BBC Radio 1 jako Najgorętsza Piosenka Świata.

Myślę, że kiedy pisaliśmy piosenkę „It Gets Dark”, nie wiedziałam, jak będzie brzmiał mój drugi album, ale kiedy usłyszałem to intro, wtedy powiedziałam sobie: „To jest to – to jest ten dźwięk”. Jest to więc wiodąca piosenka mojej nowej ery. Naprawdę odnalazłam inną część siebie, tak dużo koncertując i grając na żywo. Absolutnie to uwielbiam. Jeśli coś się dzieje, to się dzieje i po prostu musisz się tym zająć. „It Gets Dark” jest również hołdem dla całej mojej kariery

– dodaje wokalistka.

W zeszłym tygodniu Sigrid odebrała także nagrodę za najlepszą współpracę z Griffem na BandLab NME Awards 2022. za ich singiel Head On Fire. Para wykonała tam również piosenkę po raz pierwszy, a na czerwonym dywanie opowiedziała też o swojej przyjaźni.

Myślę, że naprawdę jesteśmy przyjaciółmi. Czuję, że zrodziło się w nas naprawdę dobre połączenie, Kiedy weszliśmy do studia, nie chodziło o to, że chcieliśmy napisać collab, po prostu chcieliśmy spędzać razem czas.

– powiedział Griff.

Sigrid wrzuciła właśnie swój gwiezdny singiel It Gets Dark. Opowiada on o wzlotach i upadkach w naszym życiu. Sprawdź! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Sigrid – nadchodzi noc Najnowszy singiel […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →