Trzy teledyski od The Lumineers. Sprawdźcie zapowiedź nowego albumu

Podziel się newsem:

The Lumineers zaprezentowali trzy klipy promujące album III, który ukaże się 13 września. Klipy powstały do utworów Gloria, Donna i Life in the City, które pojawiły się na EPce Gloria Sparks.

Nowy album The Lumineers pt. III składać się będzie z trzech części. Każda z nich wydana będzie w formie EP-ki i opowiadać będzie o jednym członku fikcyjnej rodziny Sparks. Pierwsza część jest dostępna w serwisach streamingowych od 17 maja. Jej bohaterką jest matka – Gloria Sparks.

Gloria jest uzależniona. Jej postać została zainspirowana osobą z mojej rodziny. Nie dało się jej pomóc, nawet zasypując ją miłością. Od ponad roku jest bezdomna. Kochanie osoby uzależnionej jest jak próba utrzymania się prosto stojąc we wzburzonych falach. – mówi jeden z członków zespołu Wesley Schultz.

Rozdział II będzie dotyczył wnuka Glorii, Juniora, a trzeci – Jimmy’ego, który jest synem Glorii.

Wszystkie utwory napisali członkowie-założyciele, Wesley Schultz oraz Jeremiah Fraites. Wokalistka i skrzypaczka Lauren Jacobson, którą mogliśmy usłyszeć na dwóch poprzednich albumach, oficjalnie dołączyła do składu The Lumineers.

Zespół zaprezentował właśnie teledyski do każdego z utworów z EP-ki. Obejrzyjcie filmową opowieść o tytułowej bohaterce:

Ostatnio The Lumineers nagrali utwór Nightshade, który pojawił się na ścieżce dźwiękowej do serialu Gra o Tron.

The Lumineers zaprezentowali trzy klipy promujące album III, który ukaże się 13 września. Klipy powstały do utworów Gloria, Donna i Life in the City, które pojawiły się na EPce Gloria Sparks. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli […]


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →