fot. via Wikipedia

The Lumineers i ich koncertowe motto – do trzech razy sztuka. Zespół powraca do naszego kraju


09 listopada 2022

Podziel się newsem:

The Lumineers próbowali zagrać w Polsce już… dwa razy. Zespół nie dał jednak za wygraną i zapowiedział trzeci koncert.

Ho Hey, muzyczne freaki

Kiedy w 2012 roku zespół The Lumineers wydał singiel Ho Hey, kwestią czasu było trafienie formacji do szerszej publiczności. Mainstream udało im się podbić niesamowitą umiejętnością w łączeniu indie folkowych brzmień z rockowym zacięciem, które zaskarbiły sobie przychylność tysięcy fanów. Zespół za pomocą swojej muzyki skupia się głównie na przekazywaniu wzruszających i osobistych historii, które w każdym przypadku okraszone są chwytliwymi brzmieniami. Swoją najnowszą twórczość w ramach koncertów w naszym kraju The Lumineers planowali zaprezentować już dwukrotnie – niestety nieskutecznie. Czy więc trzecie zaplanowane już show doczeka się spełnienia?

Przeczytaj także: Drake i 21 Savage pozwani przez „Vogue”. Łatwa reklama czy niespełnione marzenie?

The Lumineers Brightside koncert w Polsce
fot. Facebook zespołu The Lumineers

Tym razem zespół, który ma na swoim koncie między innymi statuetkę Grammy, wyrusza w trasę promującą najnowszy, czwarty już album – Brightside. Wydawnictwo stworzone razem z długoletnim partnerem REVERB pozwoli na udoskonalenie nadchodzącej trasy, która wprowadzi szereg kampanii na rzecz poprawy klimatu w myśl projektu REVERB Music Climate Revolution.

W ramach nadchodzącej trasy koncertowej zespół miał pierwotnie wystąpić w Polsce w styczniu bieżącego roku. Następnie show przełożono na marzec, jednak i ono nie doczekało się spełnienia. The Lumineers postanowili spróbować swojego szczęścia ponownie i już na początku czerwca 2023 roku formacja wyruszy w nową trasę koncertową, która rozpocznie się w Dublinie, a zakończy w Halifax. W Polsce formacja zawita już 6 czerwca 2023 roku w warszawskie hali COS Torwar.

Bilety na koncert trafią do sprzedaży już 11 listopada.

The Lumineers próbowali zagrać w Polsce już… dwa razy. Zespół nie dał jednak za wygraną i zapowiedział trzeci koncert. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →