Najlepsze teledyski tygodnia: Pola Rise, The Last Shadow Puppets, The Lumineers, Pup, MØ


21 listopada 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Pola Rise zabiera nas do swojego snu, The Last Shadow Puppets zdradzają jak wyglądają ich próby, The Luminerers inspirują do podróży, gwiazda Stranger Things ponownie pojawia się u Pup, a MØ jest szczęśliwie zakochana. Sprawdźcie najlepsze teledyski, które ukazały się w tym tygodniu.

Pola Rise – Behind

Pola Rise przypomina o sobie nowym teledyskiem. Obraz do kawałka “Behind” to historia z pogranicza jawy i snu, dziejąca się w dwóch światach. Jednym z nich jest konsumpcyjne i sterylne środowisko, a drugim obszar pełen fantazji i niezależności. Autorami teledysku są Pat Dudek i Arek Powałka. Nowy kawałek zapowiada drugi album artystki, którego data premiery nie jest jeszcze znana.

 

The Last Shadow Puppets – Les Cactus

Formacja założona przez Alexa Turnera i Milesa Kane’a ponownie odwdzięcza się fanom za lata cierpliwego czekania na nowy materiał. Muzycy, którzy po 8 latach od wydania debiutanckiego krążka wypuścili jego godnego następcę – płytę Everything You’ve Come To Expect, ogłosili, że w planach mają również EP-kę. Nowe wydawnictwo zawierać będzie studyjne nagrania oryginalnych kompozycji oraz covery, które zespół prezentował na trasie. Dream Synopsis promuje kawałek “Les Cactus”, który oryginalnie wykonywał Jacques Dutronc. Do piosenki powstał klip, który pokazuje kulisy nagrywania kawałka. Ekspresja Alexa została uchwycona przez Bena Chappella.

 

The Lumineers – Sleep On The Floor

Jeśli lubicie filmy drogi, bez wątpienia spodoba Wam się nowy klip formacji The Lumineers. Historia dwójki ludzi, którzy podróżując autem przeżywają na trasie mnóstwo przygód, idealnie pasuje do kawałka “Sleep On The Floor”, pochodzącego z krążka Cleopatra. Sceny do klipu kręcone były w Colorado. Wzruszający teledysk na pewno sprawi, że będziecie mieli ochotę wyruszyć w podróż taką, jak bohaterowie tej opowieści.

 

PUP – SLEEP IN THE HEAT

Zanim Finn Wolfhard stał się gwiazdą serialu Stranger Things, gościł między innymi w teledysku grupy Pup. Aktor już kilka lat temu wziął udział w obrazie do numeru “Guilt Trip”. Po ogromnym sukcesie, jaki odniosła produkcja Netflixa, aktor nie zapomniał, gdzie zaczynał swoją karierę i po raz drugi pojawił się w wideoklipie Kanadyjczyków. Teledysk do “Sleep In The Heat” to szalona i punk rockowa opowieść, w której oprócz ludzi, olbrzymią rolę odgrywają zwierzęta. Reżyserem teledysku jest Jeremy Schaulin-Rioux.

 

MØ – Drum

Wygląda na to, że wraz z kolorem włosów, MØ zmieniła również na dobre stylistykę swoich kawałków. Słuchając jej kolejnych produkcji, trudno odpędzić się od skojarzeń z największym hitem z jej udziałem , czyli “Lean On”. Dunka, która słynęła kiedyś z mniej popowych brzmień i niekoniecznie grzecznego wizerunku, tym razem w swoim nowym teledysku do numeru “Dum” wciela się w rolę szczęśliwie zakochanej dziewczyny. Randki na plaży, wspólne tańce to istna sielanka, którą serwuje nam artystka. Reżyserką tego uroczego obrazu jest Georgia Hudson, która po raz kolejny stanęła za sterami produkcji do numeru MØ.

Pola Rise zabiera nas do swojego snu, The Last Shadow Puppets zdradzają jak wyglądają ich próby, The Luminerers inspirują do podróży, gwiazda Stranger Things ponownie pojawia się u Pup, a MØ jest szczęśliwie zakochana. Sprawdźcie najlepsze teledyski, które ukazały się w tym tygodniu. Pola Rise – Behind Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →