kadr z teledysku Noela Gallaghera (fot. YouTube)

Gwiazda „Rodu smoka” skacze po dachach samochodów w teledysku Noela Gallaghera


18 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Brytyjski muzyk zapowiedział nowy album Council Skies, który promuje singiel Easy Now. W klipie główną rolę zagrała Milly Alcock.

Powrót starszego Gallaghera

Noel Gallagher wraca z nowym materiałem, nagranym wraz ze swoim zespołem High Flying Birds. Były członek Oasis zapowiada „powrót do początków” i oddanie „hołdu manchesterskim korzeniom”. Jak można się domyślić, Noel pokłada głęboką wiarę w sukces Council Skies. Wiecznie pewny siebie muzyk nie byłby bowiem sobą, gdyby nie nazwał swojego najnowszego krążka „najbardziej zróżnicowaną i doskonałą płytą solowa, jaką do tej pory nagrał”.

Znajoma twarz w teledysku

Nadchodzące wydawnictwo promuje singiel i teledysk do piosenki Easy Now. W klipie wyreżyserowanym przez Colina Solala Cardo z łatwością można dostrzec znajomą twarz, oprócz oczywiście śpiewającego Noela. Bohaterkę wideo, która najpierw przeżywa załamanie, a potem odreagowuje, biegając po parku, wspinając się na place zabaw i skacząc po dachach samochodów, gra nikt inny, jak Milly Alcock.

Serialowa Rhaenyra Targaryen

Młoda australijska aktorka to objawienie ostatnich miesięcy – w sierpniu 2022 roku miał premierę serial Ród smoka, będący prequelem głośnej Gry o tron. Alcock wcieliła się w nim w rolę młodej Rhaenyry Targaryen. Jej mainstreamowy debiut nie pozostał niezauważony. Choć pojawiła się tylko w 5 odcinkach (została zastąpiona przez Emmę D’Arcy), pokochali ją widzowie i krytycy. Została też nominowana do Critics’ Choice Television Award w kategorii Najlepsza aktorka w roli drugoplanowej w serialu dramatycznym.

Nowa płyta już w czerwcu

High Flying Birds powstało w 2019 roku, niedługo po odejściu Noela Gallaghera z Oasis i finalnym rozpadzie formacji. Choć o HFB mówi się jako zespole, nie jest tajemnicą, że jest to raczej solowy projekt muzyka, wspierany sesyjnymi muzykami i zespołem koncertowym. Council Skies to 4. płyta Noela i High Flying Birds. Ukaże się ona 2 czerwca, a gościnnie w trzech utworach będzie można usłyszeć też Johnny’ego Marra, byłego muzyka grupy The Smiths.

Brytyjski muzyk zapowiedział nowy album Council Skies, który promuje singiel Easy Now. W klipie główną rolę zagrała Milly Alcock. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Tutaj kupisz swój bilet na koncert lub festiwal!

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →