kadr z teledysku Noela Gallaghera (fot. YouTube)

Gwiazda „Rodu smoka” skacze po dachach samochodów w teledysku Noela Gallaghera


18 stycznia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Brytyjski muzyk zapowiedział nowy album Council Skies, który promuje singiel Easy Now. W klipie główną rolę zagrała Milly Alcock.

Powrót starszego Gallaghera

Noel Gallagher wraca z nowym materiałem, nagranym wraz ze swoim zespołem High Flying Birds. Były członek Oasis zapowiada „powrót do początków” i oddanie „hołdu manchesterskim korzeniom”. Jak można się domyślić, Noel pokłada głęboką wiarę w sukces Council Skies. Wiecznie pewny siebie muzyk nie byłby bowiem sobą, gdyby nie nazwał swojego najnowszego krążka „najbardziej zróżnicowaną i doskonałą płytą solowa, jaką do tej pory nagrał”.

Znajoma twarz w teledysku

Nadchodzące wydawnictwo promuje singiel i teledysk do piosenki Easy Now. W klipie wyreżyserowanym przez Colina Solala Cardo z łatwością można dostrzec znajomą twarz, oprócz oczywiście śpiewającego Noela. Bohaterkę wideo, która najpierw przeżywa załamanie, a potem odreagowuje, biegając po parku, wspinając się na place zabaw i skacząc po dachach samochodów, gra nikt inny, jak Milly Alcock.

Serialowa Rhaenyra Targaryen

Młoda australijska aktorka to objawienie ostatnich miesięcy – w sierpniu 2022 roku miał premierę serial Ród smoka, będący prequelem głośnej Gry o tron. Alcock wcieliła się w nim w rolę młodej Rhaenyry Targaryen. Jej mainstreamowy debiut nie pozostał niezauważony. Choć pojawiła się tylko w 5 odcinkach (została zastąpiona przez Emmę D’Arcy), pokochali ją widzowie i krytycy. Została też nominowana do Critics’ Choice Television Award w kategorii Najlepsza aktorka w roli drugoplanowej w serialu dramatycznym.

Nowa płyta już w czerwcu

High Flying Birds powstało w 2019 roku, niedługo po odejściu Noela Gallaghera z Oasis i finalnym rozpadzie formacji. Choć o HFB mówi się jako zespole, nie jest tajemnicą, że jest to raczej solowy projekt muzyka, wspierany sesyjnymi muzykami i zespołem koncertowym. Council Skies to 4. płyta Noela i High Flying Birds. Ukaże się ona 2 czerwca, a gościnnie w trzech utworach będzie można usłyszeć też Johnny’ego Marra, byłego muzyka grupy The Smiths.

Brytyjski muzyk zapowiedział nowy album Council Skies, który promuje singiel Easy Now. W klipie główną rolę zagrała Milly Alcock. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Powrót starszego Gallaghera […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →