fot. HBO

„Ród smoka” – fani wyłapali małą wpadkę, która miała miejsce w 3. odcinku serialu


06 września 2022

Podziel się newsem:

Ród smoka wstrzelił się w gusta widzów i okazał się prawdziwym fenomenem. W najnowszym odcinku produkcji zaliczono jednak małą wpadkę.

Zielone palce króla Viserysa

Chyba wszyscy pamiętamy słynne (choć nieumyślne) lokowanie produktu w postaci starbucksowego kubka, który pojawił się na jednym ze stołów 4. odcinka 8. sezonu Gry o Tron. Jak się jednak okazuje, Ród smoka również postanowił zapisać się na kartach śmiesznych wpadek. Wszystko to przez małe niedopatrzenie, które miało miejsce w najnowszym, trzecim odcinku produkcji.

Przeczytaj także: Ród smoka już niedługo zawita na HBO. Jakie prośby względem produkcji miał George R.R. Martin?

Ród smoka
fot. HBO

To właśnie w trzecim odcinku serialu jego fani wyłapali mały błąd, który miał miejsce w scenie z królem Viserysem. Jak możecie zobaczyć poniżej, na zdjęciu opublikowanym przez @SarahBKnowsBest na Twitterze, aktor ma na ręce rękawiczkę z zielonego materiału. Późniejsze efekty komputerowe miały zapewne usunąć dwa palce z jego ręki, ponieważ król utracił je w wyniku choroby, o której była mowa w dwóch poprzednich odcinkach.

Produkcja Ród smoka jest ekranizacją książki George’a R.R. Martina Ogień i krew, która przedstawia losy Targaryenów od czasów, kiedy Aegon Targaryen podbił Westeros. Historia opowiadana w serialu rozgrywa się na dwieście lat przed wydarzeniami z Gry o tron i pokazuje nam początek końca rodu Targaryenów, rozłam oraz wojnę domową zwaną Tańcem ze smokami. W serialu występują Paddy Constantine, Matt Smith, Olivia Cooke, Rhys Ifans, Emma D’Arcy, Steve Toussaint, a także Eve Best.

Odcinki pojawiają się na platformie HBO w każdy poniedziałek.

Ród smoka wstrzelił się w gusta widzów i okazał się prawdziwym fenomenem. W najnowszym odcinku produkcji zaliczono jednak małą wpadkę. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →