fot. HBO

“Ród smoka” – fani wyłapali małą wpadkę, która miała miejsce w 3. odcinku serialu


06 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Ród smoka wstrzelił się w gusta widzów i okazał się prawdziwym fenomenem. W najnowszym odcinku produkcji zaliczono jednak małą wpadkę.

Zielone palce króla Viserysa

Chyba wszyscy pamiętamy słynne (choć nieumyślne) lokowanie produktu w postaci starbucksowego kubka, który pojawił się na jednym ze stołów 4. odcinka 8. sezonu Gry o Tron. Jak się jednak okazuje, Ród smoka również postanowił zapisać się na kartach śmiesznych wpadek. Wszystko to przez małe niedopatrzenie, które miało miejsce w najnowszym, trzecim odcinku produkcji.

Przeczytaj także: Ród smoka już niedługo zawita na HBO. Jakie prośby względem produkcji miał George R.R. Martin?

Ród smoka
fot. HBO

To właśnie w trzecim odcinku serialu jego fani wyłapali mały błąd, który miał miejsce w scenie z królem Viserysem. Jak możecie zobaczyć poniżej, na zdjęciu opublikowanym przez @SarahBKnowsBest na Twitterze, aktor ma na ręce rękawiczkę z zielonego materiału. Późniejsze efekty komputerowe miały zapewne usunąć dwa palce z jego ręki, ponieważ król utracił je w wyniku choroby, o której była mowa w dwóch poprzednich odcinkach.

Produkcja Ród smoka jest ekranizacją książki George’a R.R. Martina Ogień i krew, która przedstawia losy Targaryenów od czasów, kiedy Aegon Targaryen podbił Westeros. Historia opowiadana w serialu rozgrywa się na dwieście lat przed wydarzeniami z Gry o tron i pokazuje nam początek końca rodu Targaryenów, rozłam oraz wojnę domową zwaną Tańcem ze smokami. W serialu występują Paddy Constantine, Matt Smith, Olivia Cooke, Rhys Ifans, Emma D’Arcy, Steve Toussaint, a także Eve Best.

Odcinki pojawiają się na platformie HBO w każdy poniedziałek.

Ród smoka wstrzelił się w gusta widzów i okazał się prawdziwym fenomenem. W najnowszym odcinku produkcji zaliczono jednak małą wpadkę. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Zielone palce […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →