fot. materiały prasowe

„Ród smoka” wkrótce na HBO MAX. Serial zawiera za dużo scen seksu według jednego z aktorów


08 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Matt Smith, czyli Daemon Targaryen w Rodzie smoka, twierdzi, że serial zawiera za dużo scen seksu. Aktor upatruje w tym dbałość o książkowe pierwowzory.

Matt Smith o scenach seksu w House of the Dragon

Niedawno na łamach serwisu Rolling Stone ukazała się rozmowa z Mattem Smithem znanym m.in. z Doktora Who i The Crown. Aktor wcielił się w rolę Daemona Targaryena w Rodzie smoka – prequelu Gry o Tron, który już 21 sierpnia ukaże się na HBO i HBO MAX.

Zobacz: Ród smoka będzie zawierał wątki feministyczne

Wywiad w zdecydowanej większości dotyczy najnowszej produkcji osadzonej w uniwersum Westeros. Aktor został zapytany m.in. o ilość scen seksu w nadchodzącym serialu. Smith wyznał, że jest ich sporo, a w jego opinii aż za dużo.

Tak – trochę za dużo jak dla mnie

– mówi pytany o sceny łóżkowe z jego udziałem.

Serialowy członek rodu Targaryenów twierdzi jednak, że decyzja producentów miała na celu oddać charakter książkowych pierwowzorów.

Można sobie zadawać pytanie „Czy potrzebujemy kolejnej sceny seksu?”, a oni [twórcy – przyp. red.] odpowiadają: „Tak, potrzebujemy”. Przypuszczam, że musisz zapytać sam siebie „Co robisz? Reprezentujesz książki czy rozcieńczasz je, by reprezentować czasy [w których żyjemy – przyp. red.]?”. Moim zdaniem zadaniem twórców jest właśnie odzwierciedlanie książek w sposób prawdziwy i szczery, tak, jak zostały napisane

– powiedział.

Ród Targaryenów znany jest przede wszystkim ze smoków. Kilka dni temu ogłoszono, że w pierwszym sezonie zostanie nam przedstawionych dziewięć z siedemnastu bestii. Twórcy chwalą się, że każdy ze smoków będzie posiadać własną osobowość. We wspomnianym wywiadzie Smith wyznał, że jego potwór nazywa się Caraxes, który jest zrzędliwym, sarkastycznym, chaotycznym i niestabilnym odludkiem.

Matt Smith, czyli Daemon Targaryen w Rodzie smoka, twierdzi, że serial zawiera za dużo scen seksu. Aktor upatruje w tym dbałość o książkowe pierwowzory. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →