"Ród Smoka", fot. HBO

“Ród Smoka” – poznaliśmy datę premiery prequela “Gry o Tron”

Obserwuj nas na instagramie:

To wiadomość, na którą czekało wielu fanów Gry o Tron. HBO ogłosiło dziś datę premiery serialu Ród Smoka, w którym poznamy losy rodu Targaryenów. Sprawdźcie.

Ród Smoka – znamy datę premiery serialu

Ród Smoka to jedna z najbardziej wyczekiwanych serialowych premier tego roku. Dziś wreszcie poznaliśmy datę premiery spin-offa Gry o Tronpolska data premiery to 22 sierpnia. Tego dnia na antenie HBO i na platformie HBO Max będziemy mogli obejrzeć pierwszy z dziesięciu odcinków serii. Wraz z datą premiery opublikowane zostały także nowe zdjęcia z serialu.

Oczekiwania fanów wobec produkcji są ogromne, a niedawno George R.R. Martin, autor książki, na podstawie której powstał serial, nie stronił od komplementów w stronę ekranizacji.

Widziałem wstępne wersje kilku odcinków i je uwielbiam. Oczywiście zostało jeszcze dużo pracy do wykonania. Efekty specjalne, synchronizacja kolorów, soundtrack, cała postprodukcja. Ale scenariusz, reżyseria, aktorstwo – to wszystko wygląda wspaniale. Mam nadzieję, że serial spodoba się wam tak samo, jak mi. Czapki z głów przed Ryanem, Miguelem, całym teamem i wspaniałą obsadą.

– napisał na swoim blogu Martin
Ród Smoka Hbo data premiery
Ród Smoka, data premiery, HBO
Ród Smoka Hbo data premiery
King Viserys Targaryen, fot. HBO
Ród Smoka Hbo data premiery
Prince Daemon Targaryen, fot. HBO
Ród Smoka Hbo data premiery
Princess Rhaenyra Targaryen, fot. HBO

Ród Smoka powstaje na podstawie powieści George’a R.R. Martina Ogień i krew. Autor jest także współtwórcą i producentem wykonawczym serialu. Produkcja opowiadać będzie historię rodu Targeryenów, który rządził Siedmioma Królestwami, aż do obalenia przez Roberta Baratheona. Bohaterami produkcji będą: Viserys I Targaryen, jego żona Alicent Hightower, książę Daemon Targaryen, jego siostrzenica, była małżonka Rhaenyra Targaryen oraz Lord Corlys Velaryon, znany jako Wąż Morski. W serialu w głównych rolach występują: Paddy Considine, Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Steve Toussaint, Eve Best, Sonoya Mizuno, Fabien Frankel oraz Rhys Ifans.

Ród Smoka – zwiastun

To wiadomość, na którą czekało wielu fanów Gry o Tron. HBO ogłosiło dziś datę premiery serialu Ród Smoka, w którym poznamy losy rodu Targaryenów. Sprawdźcie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →