fot. antyweb

„Ród smoka” nadchodzi! Spin-off „Gry o tron” już za rogiem


18 lutego 2022

Podziel się newsem:

Ród smoka to spin-off Gry o tron, który będzie przybliżał nam wydarzenia dziejące się przed znanymi już z produkcji HBO opowiadaniami. Premiera została zaplanowana na ten rok.

Zatańcz ze smokami ze świata Gry o tron

Oficjalnie Ród smoka nie ma jeszcze dokładniej daty premiery. O produkcji z uniwersum Georga R.R. Martina wiemy tylko tyle, że będzie ona miała miejsce w tym roku. Na pytanie, dlaczego tak jest, odpowiedział dyrektor stacji HBO – Casey Bloys. W rozmowie z Deadline powiedział, że cała ta niewiedza spowodowana jest pandemią COVID-19.

Ród smoków
Gra o Tron – Ród smoków/ fot. mobiRANK.pl

Jednym z powodów, dla których staramy się zachować ostrożność, jest to, że kiedy kręcisz tak wielki serial w czasie pandemii, zwłaszcza w ostatniej rundzie z dużą liczbą członków ekipy i obsady, nie wiadomo było, kto zrezygnuje albo czy nie będziemy musieli zamknąć [planu]. Tak więc po prostu nie chcieliśmy zadeklarować daty, a potem zostać zamknięci. Teraz kiedy zakończyliśmy produkcję myślę, że pogadamy z ich ludźmi i ustalimy, co chcemy zrobić, jeśli chodzi o ogłoszenie daty. Ale starałem się mieć pewność, że nie wyskoczymy z datą, której nie będziemy w stanie dotrzymać z powodu czegoś, co jest poza naszą kontrolą

– wypowiada się Casey Bloys.

Casey Bloys odpowiedział także na pytanie, czy Ród smoka dostanie również zamówienie na drugi sezon.

Zazwyczaj lubię podejście, kiedy rozmawiamy o tym, jak 2. sezon mógłby wyglądać, i o scenariuszach. Ale zwykle lubimy widzieć, jak serial wypada. To powiedziawszy, gdybym obstawiał, powiedziałbym, że jest całkiem duża szansa, że „Ród smoka” dostanie 2. sezon. Ale my lubimy pokazywać rzeczy i dawać im trochę czasu. Przy czym jednak w przypadku większości seriali przygotowujemy się i ustawiamy się na dobrej pozycji, aby iść do przodu

– dodaje dyrektor stacji.

Według doniesień przypuszczalną datą premiery spin-offu jest późne lato lub początek jesieni i prawdopodobnie nie będzie to jedyna produkcja, jaką otrzymamy ze strony HBO i Georga R.R. Martina. Także moi drodzy – wracamy do Westeros!

Gra o Tron – Ród smoka, zobacz zwiastun!

Ród smoka to spin-off Gry o tron, który będzie przybliżał nam wydarzenia dziejące się przed znanymi już z produkcji HBO opowiadaniami. Premiera została zaplanowana na ten rok. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →