materiały prasowe

Gra o tron” – Westeros dostępne dla zwiedzających


07 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Gra o tron tropem Harry’ego Pottera doczekała się własnego filmowego studia otwartego dla zwiedzających. Zobacz Westeros na własne oczy!

Gra o tron – Westeros mamy w Irlandii

Czwartego lutego została otwarta atrakcja, która będzie stanowić cel wyprawy dla każdego szanującego się fana Gry o tron. W Banbridge w Irlandii Północnej (gdzie kręcono niektóre sceny) powstało Game Of Thrones Studio Tour, czyli miejsce, gdzie miłośnicy produkcji HBO oraz twórczości George’a R.R. Martina będą mogli na żywo zobaczyć miejsca znane z serialu oraz użyte w nim rekwizyty.

Jeżeli mieliście okazje być w Warner Bros. Studio Tour – The Making Of Harry Potter, doskonale wiecie, czego się spodziewać. W Banbridge czeka na fanów odtworzona sceneria z ulubionego show – Wielka Sala w Winterfell, Królewska Przystań czy Smocza Skała. Oprócz tego w studio zobaczycie kostiumy, które nosiły wasze ulubione postacie (uniformy Nocnej Straży), oryginalne rekwizyty (między innymi Długi Pazur, słynny miecz Jona Snowa) i modele postaci – Nocnego Króla i jego świty czy olbrzyma Wun Wuna oraz repliki innych ikonicznych przedmiotów, które znacie z ekranu.

Przeczytaj: Ród Smoka – jest pierwszy zwiastun prequela Gry o Tron

Gra o Tron Studio wycieczki
Game Of Thrones Studio Tour
Gra o Tron Studio wycieczki
Game Of Thrones Studio Tour

Zasiądź na Żelaznym Tronie. Gra o tron w prawdziwym świecie

To są prawdziwe plany, po których chodziliśmy. To są prawdziwe kostiumy, które nosiliśmy, miecze, którymi wymachiwaliśmy

powiedział w rozmowie z portalem Reuter aktor Ian Beattie, który grał Meryna Tranta.

Bilety do Game Of Thrones Studio Tour można zakupić online na stronie atrakcji. Ceny wahają się od £27.50 do £39.50.

Coś ekscytującego nadchodzi ku Irlandii Północnej. Doświadcz Gry o tron jak nigdy dotąd i odkryj, jak powstała i ożyła na ekranie jedna z najwspanialszych serii telewizyjnych na świecie.

Game of Thrones Studio Tour

Gra o tron tropem Harry’ego Pottera doczekała się własnego filmowego studia otwartego dla zwiedzających. Zobacz Westeros na własne oczy! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Gra o tron – Westeros mamy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →