materiały prasowe

Gra o tron” – Westeros dostępne dla zwiedzających


07 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Gra o tron tropem Harry’ego Pottera doczekała się własnego filmowego studia otwartego dla zwiedzających. Zobacz Westeros na własne oczy!

Gra o tron – Westeros mamy w Irlandii

Czwartego lutego została otwarta atrakcja, która będzie stanowić cel wyprawy dla każdego szanującego się fana Gry o tron. W Banbridge w Irlandii Północnej (gdzie kręcono niektóre sceny) powstało Game Of Thrones Studio Tour, czyli miejsce, gdzie miłośnicy produkcji HBO oraz twórczości George’a R.R. Martina będą mogli na żywo zobaczyć miejsca znane z serialu oraz użyte w nim rekwizyty.

Jeżeli mieliście okazje być w Warner Bros. Studio Tour – The Making Of Harry Potter, doskonale wiecie, czego się spodziewać. W Banbridge czeka na fanów odtworzona sceneria z ulubionego show – Wielka Sala w Winterfell, Królewska Przystań czy Smocza Skała. Oprócz tego w studio zobaczycie kostiumy, które nosiły wasze ulubione postacie (uniformy Nocnej Straży), oryginalne rekwizyty (między innymi Długi Pazur, słynny miecz Jona Snowa) i modele postaci – Nocnego Króla i jego świty czy olbrzyma Wun Wuna oraz repliki innych ikonicznych przedmiotów, które znacie z ekranu.

Przeczytaj: Ród Smoka – jest pierwszy zwiastun prequela Gry o Tron

Gra o Tron Studio wycieczki
Game Of Thrones Studio Tour
Gra o Tron Studio wycieczki
Game Of Thrones Studio Tour

Zasiądź na Żelaznym Tronie. Gra o tron w prawdziwym świecie

To są prawdziwe plany, po których chodziliśmy. To są prawdziwe kostiumy, które nosiliśmy, miecze, którymi wymachiwaliśmy

powiedział w rozmowie z portalem Reuter aktor Ian Beattie, który grał Meryna Tranta.

Bilety do Game Of Thrones Studio Tour można zakupić online na stronie atrakcji. Ceny wahają się od £27.50 do £39.50.

Coś ekscytującego nadchodzi ku Irlandii Północnej. Doświadcz Gry o tron jak nigdy dotąd i odkryj, jak powstała i ożyła na ekranie jedna z najwspanialszych serii telewizyjnych na świecie.

Game of Thrones Studio Tour

Gra o tron tropem Harry’ego Pottera doczekała się własnego filmowego studia otwartego dla zwiedzających. Zobacz Westeros na własne oczy! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Gra o tron – Westeros […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →