HBO świętuje 10. rocznicę premiery serialu „Gra o Tron”


07 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Gra o Tron nie daje o sobie zapomnieć. Niedawno pisaliśmy o planowanych siedmiu spin-offach, a teraz HBO zapowiada huczne świętowanie 10. rocznicy premiery pierwszego odcinka serialu.

17 kwietnia 2011 roku swoją premierę miał pierwszy odcinek serialu Gra o Tron, który z miejsca stał się ogromnym hitem na całym świecie. Powstało łącznie 8 sezonów, na które złożyły się 73 odcinki. Finał został wyemitowany 19 maja 2019 roku.

Mimo niesmaku, który pozostawił ostatni sezon Gry o Tron, wszelkie nowe wieści z uniwersum Pieśni Lodu i Ognia cieszą się dużym zainteresowaniem wśród fanów serii. W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o tym, że HBO planuje 7 spin-offów związanych z produkcją.

Gra o Tron ma 10 lat

10 lat Gry o Tron – Szykujcie się na Żelazną Rocznicę

To jednak nie koniec. Z okazji okrągłej, 10. rocznicy premiery pierwszego odcinka, HBO szykuje sporo atrakcji dla fanów serialu. W ramach Żelaznej Rocznicy zostanie uruchomiona nowa, interaktywna strona poświęcona Grze o Tron. Abonenci HBO Max będą mogli również uzyskać dostęp do 150 nagrań wideo z wywiadami z obsadą i twórcami, zakulisowymi dodatkami, klipami i zwiastunami.

10 kwietnia rozpocznie się MaraThrone, wyzwanie dla fanów, polegające na obejrzeniu całej serii na HBO Max. Widzowie, którzy przyłączą się do wyzwania, przyczynią się do wsparcia globalnych organizacji charytatywnych, w tym Women for Women International, World Central Kitchen, UNICEF i The Trevor Project.

Dodatkowo, pojawią się także specjalne gadżety, wśród których znajdą się nowe figurki z postaciami, seria specjalnych piw, a nawet inspirowane serialem Jaja Fabergé.

Gra o Tron nie daje o sobie zapomnieć. Niedawno pisaliśmy o planowanych siedmiu spin-offach, a teraz HBO zapowiada huczne świętowanie 10. rocznicy premiery pierwszego odcinka serialu. 17 kwietnia 2011 roku swoją premierę miał pierwszy odcinek serialu Gra o Tron, który z miejsca stał się ogromnym hitem na całym świecie. Powstało łącznie 8 sezonów, na które […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.