fot. Warner Music

Poznaj line-up zbliżającego się festiwalu Colours of Ostrava 2022


13 maja 2022

Podziel się newsem:

Colours of Ostrava, czyli jeden z najbarwniejszych festiwali w Europie powraca do muzycznej gry! Poznajcie line-up tegorocznej edycji.

Colours of Ostrava powraca

Tegoroczna edycja Colours of Ostrava powróci do nas w dniach 13-16 lipca. Festiwal ponownie zagości na terenie Dolnych Vitkovic w miejscu starej huty w centrum miasta.

Samo wydarzenie zaprezentuje nam naprawdę szeroki rozstrzał artystów. Na łamach wydarzenia zagrają bowiem artyści wszelakich gatunków, a także narodowości. Znajdziecie tutaj garść muzycznych brzmień rocka, popu, alternatywy, elektroniki, jazzu, folku i wielu, wielu innych gatunków. Naprawdę jest w czym wybierać!

Przeczytaj także: 7 nieoczywistych, najlepszych koncertów na festiwalu Colours of Ostrava 2019

Sąsiedzi Polski odwołują swoje festiwale. Co z naszym festiwalowym latem
fot. materiały prasowe

Tradycyjnie oprócz koncertów wydarzenie zaserwuje nam także garść przedstawień i artystycznych paneli dyskusyjnych. Wszystko to skąpane będzie w pięknym słońcu, które na pewno zmusi nas do spróbowania czeskich specjalności, które rozsiane będą na terenie całego festiwalu. No po prostu „żyć, nie umierać” – cytując klasyka.

Colours of Ostrava 2022 – line-up wydarzenia

Sprawdźcie więc, kto zagra na tegorocznej edycji wydarzenia!

Środa, 13 lipca na Colours of Ostrava 2022

Twenty One Pilots, Meduza, Sam Ryder, Talisk, Modest Mouse i inni…

Czwartek, 14 lipca na Colours of Ostrava 2022

The Killers, Hiromi, Phoebe Bridgers, Princess Nokia, Omiri, Health, The Sweet Release of Death i inni…

Piątek, 15 lipca na Colours of Ostrava 2022

LP, Larkin Poe, Wardruna, Anna Wolf, Kalandra, Lova Lova, Sama, Sons of the East i inni…

Sobota, 16 lipca na Colours of Ostrava 2022

Martin Garrix, Inhaler, Anna RF, Malox, Marina Satti, The Hatters i inni…

Colours of Ostrava 2022

Bilety na Colours of Ostrava 2022 znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia.

Colours of Ostrava 2022 – czy Czechom warto dać szansę?

Odpowiedź na to pytanie możecie znaleźć w tekście Weroniki Szymańskiej, której udało się podbić festiwal w 2019 roku. Wobec tego wydarzenia zrodziło się wtedy coś więcej niż tylko miłość.

I jasne, można sobie powiedzieć, że line-up nie jest aż tak wybitny, jak wtedy. Prezentuje się on jednak bardzo stabilnie i przede wszystkim kreatywnie. Każdy z przedstawionym w nich artystów ma w sobie coś naprawdę nieziemskiego. Oprócz szlagierowych występów takich gwiazd jak Twenty One Pilots, Martin Garrix, LP, czy też The Killers, możemy być pewni niesamowitej dawki emocji, które zaserwują nam Phoebe Bridgers, Kalandra, czy chociażby Wardruna.

Ostrava słynie też z tego, że pomimo momentami braku wyróżniających się nazwisk – festiwal sam w sobie jest w stanie stworzyć taką otoczkę, która pochłania słuchaczy już od bramek wydarzenia. Dlatego tak, warto dać mu szansę, chociażby dla samego odkrywania artystów, którzy na pewno okażą się prawdziwymi petardami!

Colours of Ostrava, czyli jeden z najbarwniejszych festiwali w Europie powraca do muzycznej gry! Poznajcie line-up tegorocznej edycji. Colours of Ostrava powraca Tegoroczna edycja Colours of Ostrava powróci do nas w dniach 13-16 lipca. Festiwal ponownie zagości na terenie Dolnych Vitkovic w miejscu starej huty w centrum miasta. Samo wydarzenie zaprezentuje nam naprawdę szeroki rozstrzał […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →