Wyjątkowy headliner Colours of Ostrava 2020 – The Killers!


28 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Colours of Ostrava ogłasza kolejnego headlinera. Podczas festiwalu w Czechach zagra zespół The Killers! Sprawdźcie kto jeszcze!

The Killers na Colours of Ostrava 2020!

Na takie ogłoszenie czekali chyba wszyscy fani czeskiego festiwalu i nie tylko. The Killers to jedni z najbardziej oczekiwanych gwiazd nadchodzącego sezonu festiwalowego. Z utęsknieniem wypatruje się ich również na polskich festiwalach. Tu fani duże nadzieje pokładają w Open’er Festival i OFF Festival. Tymczasem The Killers zostali ogłoszeni na Colours of Ostrava!

Amerykański zespół rockowy zagra wśród industrialnej przestrzeni opuszczonej huty w Ostravie podczas nadchodzącej edycji festiwalu Colours of Ostrava, która odbędzie się w dniach 15 – 18 lipca 2020 roku. Spodziewajcie się solidnej dawki klasycznego rock’n’rolla, niezwykłej energii bijącej od charyzmatycznego lidera Brandona Flowersa i jego zespołu. Kto wie… może też jakichś nowości? Krążą pogłoski, że The Killers przymierzają się do wydania nowego albumu!

The Killers – Mr Brightside na żywo z festiwalu Glastonbury 2019

Kto jeszcze zagra podczas Colours of Ostrava 2020?

W ostatnim czasie organizatorzy ogłosili naprawdę dużo nazw z najróżniejszych gatunków muzycznych. Podczas festiwalu będziecie mogli posłuchać zarówno elektroniki, rocka, popu, jak i muzyki folkowej i korzennej. Znajdziecie tam artystów z najwyższej półki, którzy biją rekordy popularności, jak i tych, którzy dopiero zaczynają, ale już teraz są warci uwagi. Co najważniejsze – Colours of Ostrava jak co roku gromadzi również muzyków z najróżniejszych i często najbardziej odległych zakątków świata.

Wśród artystów, którzy uświetnią czeski festiwal w 2020 roku znaleźli się jak dotąd: Twenty One Pilots, Marti Garrix, LP, The Lumineers, Sigrid, Tonnes and I, MEUTE, Black Pumas, Meduza, Sleaford Mods, Chef’Special, Larkin Poe, Dubioza Kolektiv, Bakermat, Ivan & The Parazol, tindersticks, Fofoulah, Youssou N’Dour, Fatoumata Diawara, KOKOKO!, Muthoni Drummer Queen, The Hatters, BAZZOOKAS oraz Wardruna.

Colours of Ostrava 2020 The Killers

Colours of Ostrava ogłasza kolejnego headlinera. Podczas festiwalu w Czechach zagra zespół The Killers! Sprawdźcie kto jeszcze! The Killers na Colours of Ostrava 2020! Na takie ogłoszenie czekali chyba wszyscy fani czeskiego festiwalu i nie tylko. The Killers to jedni z najbardziej oczekiwanych gwiazd nadchodzącego sezonu festiwalowego. Z utęsknieniem wypatruje się ich również na polskich […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Festiwale

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.