Festiwal Colours of Ostrava 2020 z pierwszym headlinerem


03 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Wszystko jasne! Już wiemy kto zagra na przyszłorocznej edycji czeskiego festiwalu Colours of Ostrava. To jedna z najpopularniejszych gwiazd muzycznych na świecie!

Jeden z ciekawszych festiwali muzycznych w Europie – Colours of Ostrava z roku na rok coraz prężniej się rozwija i zaprasza do siebie coraz większe nazwy ze świata muzyki. Nie inaczej jest tym razem. Przyszłoroczną edycję tego festiwalu również uświetni gwiazda światowych scen.

Colours of Ostrava 2020 – znamy pierwszego headlinera

W 2020 roku, jednym z headlinerów Colours of Ostrava będzie zespół Twenty One Pilots! Amerykański duet zaprezentuje swoje muzyczne show w lipcu w Dolnych Witkowicach i jest to koncert, którego z pewnością nie powinniście przegapić!

Dlaczego? Choć jest ich tylko dwójka, to ich występy są prawdziwymi widowiskami, które dostarczają wielu doznań, nie tylko muzycznych, ale również wizualnych. Poza tym jesteśmy pewni, że ta grupa świetnie wpasuje się w industrialne przestrzenie czeskiego festiwalu.

Colours of Ostrava 2020 – musisz tam być!

To będzie już dziewiąta edycja festiwalu Colours of Ostrava, który w 2020 roku odbędzie się w dniach 15-18 lipca. Na fanów muzyki czekać będą 24 sceny zewnętrzne i wewnętrzne, ponad 120 artystów, ale również dyskusje, panele, teatry, filmy, instalacje artystyczne i wiele innych. Wszystko to w oszałamiającej scenerii starej huty w przemysłowej dzielnicy Dolni Vitkovice w Ostrawie. Nie może Was tam zabraknąć! Bilety są już dostępne w polskiej sprzedaży!

Colours of Ostrava 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Festiwale

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.