Colours of Ostrava 2020 – ruszyła polska sprzedaż biletów


13 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Colours of Ostrava wystartuje po raz kolejny w 2020 roku. Już dzisiaj możecie możecie zakupić bilety na ten festiwal! Sprawdźcie szczegóły.

Colours of Ostrava to wyjątkowy festiwal muzyczny organizowany w Czechach, w urokliwej miejscowości – Ostrava. Jest ona położona niedaleko polskiej granicy, więc co roku na to wydarzenie wybiera się również wielu fanów muzyki z Polski. Co ich tam przyciąga, skoro mamy tyle świetnych festiwalów muzycznych u siebie?

Niezastąpiona atmosfera festiwalu Colours of Ostrava

Z pewnością niesamowity klimat miejsca, w którym odbywa się Colours of Ostrava, bowiem miasteczko festiwalowe otacza niesamowity, industrialny krajobraz pozostawiony po starej hucie Dolní Vítkovice.

To oczywiście nie wszystko, bo co najważniejsze – ten festiwal oferuje również całą gamę zróżnicowanych doznań muzycznych, począwszy od największych gwiazd, takich jak The Cure, czy Years & Years, po mniejsza, a nawet lokalne, które zaspokoją głód muzycznych poszukiwań fanów showcase’ów. Nasze najlepsze odkrycia z Colours of Ostrava 2019 znajdziecie tutaj.

Zobacz aftermovie z Colours of Ostrava 2019

Colours of Ostrava 2020 nadchodzi! Kup bilet już dziś

Z pewnością nie mniej wrażeń czeka nas w Ostravie w przyszłym roku. Festiwal odbędzie się w dniach 15 – 18 lipca 2020, niezmiennie na terenie starej huty w Dolnych Vitkovicach. Jak na dotąd organizatorzy nie ogłosili jeszcze żadnych artystów, jednak pomału kończy się coroczny, tradycyjny alfabet, który fanom festiwalu pozwala wskazać swoje typy artystów, których chcieliby zobaczyć w Ostravie. Możemy się zatem domyślać, że pierwsze ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami.

Tymczasem własnie wystartowała polska przedsprzedaż biletów na Colours of Ostrava 2020. 4-dniowe karnety w dwóch opcjach:

  • standardowy za 450 zł
  • VIP za 1000 zł

Możecie je zakupić tutaj. Dodatkowo w ofercie są również wejściówki na pole namiotowe i parking. Bilety jednodniowe będą dostępne wiosną. Zapewniamy, że warto brać w ciemno!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Festiwale

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.