Colours of Ostrava 2020 – znamy podział artystów na dni – warto jechać?

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Organizatorzy czeskiego festiwalu Colours of Ostrava podzielili się informacją o tym, jacy artyści zagrają którego dnia, a my zastanawiamy się, czy warto w tym roku odwiedzić ten festiwal?

Colours of Ostrava 2020 – kto kiedy zagra?

Choć spora część line-upu nadchodzącej edycji czeskiego festiwalu Colours of Ostrava jeszcze przed nami, organizatorzy podzielili się już podziałem artystów na poszczególne dni. Przypomnijmy, że Colours of Ostrava 2020 odbędzie się w dniach 15-18 lipca 2020 roku. Sprawdźcie, kto zagra:

Środa, 15 lipca na Colours of Ostrava 2020

Twenty One Pilots, Dubioza Kolektiv, Meduza, Larkin Poe, Ivan & The Parazol, Surealistas i inni

Czwartek, 16 lipca na Colours of Ostrava 2020

The Killers, The Lumineers, Sigrid, Wardruna, Hiromi, Bakermat, Fatoumata Diawara, Dona Onete, Muthoni Drummer Queen, Radical Face, Gioli & Assia i inni

Piątek, 17 lipca na Colours of Ostrava 2020

LP, Tonnes And I, Meute, Black Pumas, Marina Satti & Fones, Joel Culpepper, KOKOKO!, The Hatters, Anna Wolf i inni

Sobota, 18 lipca na Colours of Ostrava 2020

Martin Garrix, Youssou N’Dour, Sleaford Mods, Tindersticks Hudson Taylor, Moon Duo, Chef’special, Sons of The East, Fofoulah, Bazzookas i inni

Colours of Ostrava 2020

Równocześnie wystartowały także jednodniowe bilety na Colours of Ostrava 2020. Te oraz karnety na cały festiwal znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia.

Colours of Ostrava 2020 – czy warto wybrać się na festiwal do Czech?

To zależy, czego szukacie w tego typu wydarzeniach. My byliśmy na Colours of Ostrava w zeszłym roku (przeczytajcie naszą relację) i zakochaliśmy się w tym festiwalu! Jednak nadchodząca edycja stawia wiele znaków zapytania.

Przede wszystkim ubogość line-upu. Owszem, znajdujemy w nim takie gwiazdy jak Twenty One Pilots, Martin Garrix czy The Killers (którzy jak na razie omijają Polskę), jednak to by było na tyle, jeśli chodzi o artystów światowego formatu. Oczywiście, są to trzy naprawdę duże nazwy, które z pewnością przyciągną w tym roku do Ostravy tłumy, jednak zdaje się, że przez to mocno ucierpiała tak zwana druga linia, którą Colours of Ostrava zawsze mógł się szczycić. Oprócz kilku ciekawszych artystów takich jak Sigrid, The Luminners, Meute, czy LP, która okazuje się być headlinerką trzeciego dnia festiwalu, tak naprawdę niewielu się wyróżnia spośród dziesiątek ogłoszonych już nazw.

Niezwykła atmosfera Colours of Ostrava to coś, czego nie możecie przegapić

Jeśli jednak jesteście typem muzycznego poszukiwacza i odkrywcy – z pewnością odnajdziecie się na Colours of Ostrava. Ten festiwal co roku kryje w swoim line-upie masę ciekawych perełek, wartych uwagi. Kto nimi jest w tym roku? To już musicie odkryć sami! Zdradzimy Wam tylko, że znajdziecie tam artystów reprezentujących wszelkie możliwe gatunki muzyczne i kultury świata. Nie będziecie się nudzić!

No i jeśli zaliczanie muzycznych show gwiazd największego kalibru nie jest dla Was aż tak istotne, a bardziej liczycie na relaks, wypoczynek i wyjątkowy klimat – pod tym względem Colours of Ostrava 2020 również Was nie zawiedzie! Ten festiwal to cudowna atmosfera, w której zakochacie się od pierwszych chwil.

Czeski festiwal to dodatkowo wyjątkowe miejsce, w którym wszystko się odbywa. Stara, opuszczona huta, której pozostałości dodają uroku całemu wydarzeniu, a dodatkowo dostarczają festiwalowiczom świetnej przestrzeni, której zwiedzanie jest na równi fascynujące, co muzyczne doznania oferowane przez ten festiwal.

Czy zatem warto wybrać się na Colours of Ostrava 2020? Mimo – jak na razie – ubogiego line-upu – z pewnością tak! Zwłaszcza, że wiele ogłoszeń jeszcze przed nami!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Festiwale

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.