Stary, ale jary David Guetta i młody, też jary Martin Garrix w klipie wyreżyserowanym przez Polaka!


05 grudnia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Dwóch najpopularniejszych dj’ów, dwie generacje, jeden kawałek i polski akcent. :)

Przepis na klubowy hit? Weź dwóch najpopularniejszych dj’ów na świecie, zamknij ich razem w studiu, dodaj ciekawe wokale i… gotowe!

So far away to kawałek, przy którym dziesiątki tysięcy fanów techno bawiło się na tegorocznym festiwalu Tomorrowland. David Guetta, któremu 7 listopada stuknęło półwiecze, nagrał ten utwór z młodziutkim Martinem Garrixem, który spokojnie mógłby być jego synem. Taki międzypokoleniowy mix dj’ski musiał zakończyć się sukcesem. ;)

Choć Tomorrowland 2017 dawno już za nami, niedawno do singla Guetty i Garrixa powstał klimatyczny teledysk – i tu uwaga! –  wyreżyserowany i wyprodukowany przez Polaka. Zobaczcie, jak Damian Karsznia zobrazował kawałek So far away.

Przy okazji przypominamy, że stary, ale jary David Guetta niedługo odwiedzi Polskę! DJ, który współpracował m.in. z Justinem Bieberem, Rihanną czy The Black Eyed Peas 27 stycznia 2018 zagra secik w krakowskiej Tauron Arenie.

Warto? Ten, kto lubi bawić się do wakacyjnych hitów na pewno będzie zadowolony. W końcu Pierre David potrafi rozkręcić nawet taką imprezkę, jak otwarcie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. ;)

Dwóch najpopularniejszych dj’ów, dwie generacje, jeden kawałek i polski akcent. :) Przepis na klubowy hit? Weź dwóch najpopularniejszych dj’ów na świecie, zamknij ich razem w studiu, dodaj ciekawe wokale i… gotowe! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →