Tonnes and I, MEUTE oraz The Hatters kolejnymi gwiazdami Colours of Ostrava 2020


12 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Organizatorzy czeskiego festiwalu rozkręcają się! Właśnie ogłosili kolejnych artystów, który zaprezentuje się na terenie opuszczonej huty w Ostrawie.

Colours of Ostrava 2020 – kto zagra na tym wyjątkowym festiwalu?

Przyszłoroczna edycja Colours of Ostrava odbędzie się w dniach 15 – 18 lipca, tradycyjnie w Dolnych Vitkovicach w czeskiej Ostravie. W otoczeniu industrialnych konstrukcji, pozostałych po starej, opuszczonej hucie, która niegdyś działała na tym terenie zaprezentują się między innymi Twenty One Pilots, którzy zagrają w roli headlinera.

twenty one pilots colours of ostrava

Tonnes and I dołącza do line-upu Colours of Ostrava 2020

Organizatorzy czeskiego festiwalu ogłosili właśnie kolejnego artystę, który latem wystąpi w Ostravie. Jest to wschodząca gwiazda muzyki pop – Tonnes and I, której sławę przynosi wciąż utrzymujący się na czołowych miejscach list przebojów hit Dance Monkey.

Chyba nie ma osoby, która nie znałaby tego utworu. To jednak nie wszystko, co Tonnes and I ma do zaoferowania. Australijska piosenkarka ma już na koncie EPkę, zawierającą przebój Dance Monkey oraz pięć innych utworów, które z pewnością również usłyszymy podczas Colours of Ostrava.

Elektroniczna orkiestra i muzyczne szaleństwo, czyli MEUTE i The Hatters kolejnymi artystami na Colours of Ostrava 2020

Do festiwalowego line-upu dołączyła również szalona, rosyjska grupa The Hatters oraz fenomenalna orkiestra Meute. Oba składy z pewnością zapewnią Wam najlepszą, taneczną zabawę! Nie przegapcie ich i już teraz zaplanujcie wyjazd na Colours of Ostrava! Karnety zakupicie na stronie organizatora.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Festiwale

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.