fot. materiały prasowe

The Killers zapowiadają premierę singla “Boy”

Obserwuj nas na instagramie:

The Killers zapowiedzieli premierę nowego singla Boy. Zespół zdradził też, że na początku przyszłego roku możemy spodziewać się kolejnego albumu. Sprawdźcie szczegóły.

Boy – The Killers zapowiadają premierę nowego singla

The Killers ogłosili w swoich mediach społecznościowych, że ich nowy singiel zatytułowany Boy ujrzy światło dzienne 5 sierpnia. Utwór zadebiutował na żywo na festiwalu Mad Cool na początku lipca. W rozmowie z NME przed tym występem wokalista grupy, Brandon Flowers, wyjaśnił, że utwór jest pozostałością po Pressure Machine z 2021 roku.

To była piosenka, która zabrała mnie z powrotem do domu i była swego rodzaju bodźcem do napisania Pressure Machine. Co ciekawe, utwór ostatecznie nie trafił na płytę – ale jego brak nie jest odzwierciedleniem jakości. To była decyzja podyktowana względami estetycznymi.

the killers nowy singiel boy
The Killers – Boy – okładka singla

Boy nie będzie zatem zapowiedzią nowego albumu, ale zapytany o możliwość wydania nowego krążka w tym roku zespół powiedział:

Single usłyszycie w tym roku. Pełna płyta będzie prawdopodobnie na początku przyszłego roku, ale w tym roku na pewno będzie więcej wydawnictw.


Obecnie dyskografię grupy z Las Vegas zamyka album Pressure Machine, który ukazał się w ubiegłym roku. Jak sam zespół przyznaje, jest to najbardziej osobisty krążek w ich dorobku, bowiem utwory, które się na nim znalazły, skupiają się wokół życiowych doświadczeń lidera grupy, Brandona Flowersa.

Po wybuchu pandemii wszystko się zatrzymało. I był to pierwszy raz od bardzo dawna, kiedy zetknąłem się z ciszą. Z tej ciszy powstał zalążek nowego albumu, pełnego piosenek, które w innych warunkach byłyby zbyt ciche i przeszłyby bez echa obok typowych dla The Killers głośnych numerów. Odkryłem, że mam w sobie żal, którego nie zdążyłem przepracować

– mówił o albumie Flowers.

The Killers – Quiet Town

The Killers zapowiedzieli premierę nowego singla Boy. Zespół zdradził też, że na początku przyszłego roku możemy spodziewać się kolejnego albumu. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →