The Killers zapowiadają nowy album. Jest pierwszy singiel

Obserwuj nas na instagramie:

The Killers zdradzili tytuł i datę premiery wyczekiwanego, szóstego albumu. Pojawił się także pierwszy singiel – Caution. Posłuchajcie.

Imploding The Mirage. Nadchodzi nowa płyta od The Killers

Amerykańska grupa The Killers powraca z nowym materiałem. Obecnie dyskografię zespołu zamyka wydany w 2017 roku album Wonderful Wonderful. Na 29 maja 2020 roku zaplanowana jest premiera krążka, który będzie nosił tytuł Imploding The Mirage.

Przy produkcji nowych utworów zespół współpracował z Shawnem Everettem i Jonathanem Rado z Foxygen. The Killers dotychczas rzadko decydowali się na zapraszanie gości. Tym razem jednak usłyszymy ich kilku. Będą to: Lindsey Buckingham, kd land, Weyes Blood, Adam Granduciel (War On Drugs), Blake Mills oraz Lucius.

Według zapowiedzi, na nowej płycie muzycy wychodzą ze strefy komfortu, eksplorując nowe terytoria, ale także odnoszą się do swoich największych muzycznych osiągnięć. Jako główne inspiracje do stworzenia nowego materiału wymieniają Kate Bush, Petera Gabriela, Bruce’a Springsteena i New Order.

The Killers - Imploding The Mirage
The Killers – Imploding The Mirage – okładka płyty

Wraz z zapowiedzią nowej płyty pojawił się już także pierwszy singiel. W Caution mamy do czynienia z chwytliwym refrenem, do czego przyzwyczaił nas zespół. W utworze pojawia się także gitarowe solo w wykonaniu Lindseya Buckinghama. Posłuchajcie:

The Killers – Caution


Zespół The Killers powstał w 2001 roku, z inicjatywy Brandona Flowersa i Dave’a Keuninga. Od czasu wydania debiutanckiego Hot Fuss w 2004 roku, sprzedali 28 mln albumów na całym świecie, występowali na największych arenach i festiwalach świata, jak również zdobyli szereg nagród.

The Killers zdradzili tytuł i datę premiery wyczekiwanego, szóstego albumu. Pojawił się także pierwszy singiel – Caution. Posłuchajcie. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Imploding The Mirage. Nadchodzi […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →