fot. Danny Clinch

The Killers zapowiadają nowy album. Premiera „Pressure Machine” jeszcze w tym roku!

Podziel się newsem:

The Killers powracają ze wspaniałymi wieściami. Amerykańskie gwiazdy rocka wydadzą nowy, siódmy album jeszcze w tym roku! Sprawdźcie, co przyniesie rozdział pod tytułem Pressure Machine!

The Killers z nowym albumem. Premiera już za chwilę!

The Killers nie rzucają słów na wiatr! Po premierze ich ostatniej płyty Imploding The Mirage, lider grupy, Brandon Flower, zdradził, że nowy materiał zespołu ukaże się za około 10 miesięcy. Co prawda od wydania Imploding The Mirage minie zaraz okrągły rok, ale to wciąż imponujący okres czasu między dwoma albumami.

The Killers – My Own Soul’s Warning z albumu Imploding The Mirage

W stworzeniu materiału na ich najnowszą płytę Amerykanom pomogła… pandemia. The Killers mieli bowiem ruszyć w 2020 roku w światową trasę koncertową, w tym między innymi zahaczyć o polski Open’er Festival, jednak uziemieni w domach podczas lockdownu postanowili spożytkować ten czas i wykorzystać go na pisanie nowej muzyki.

The Killers – Pressure Machine, data premiery, okładka i preorder płyty

Tak powstał Pressure Machine – najnowszy album The Killers, który swoją premierę będzie miał lada moment, bo już 13 sierpnia tego roku. Płyta zostanie wydana nakładem wytwórni EMI oraz Island Records, a już teraz można ją zmawiać w przedsprzedaży na oficjalnej stronie zespołu w kilku formatach: na CD, winylu oraz kasecie magnetofonowej. The Killers zaprezentowali również okładkę tego krążka, która prezentuje się następująco:

The Killers nowy album Pressure Machine
The Killers – „Pressure Machine”, okładka albumu

Brandon Flowers wraca do wspomnień z dzieciństwa. Pressure Machine to najbardziej osobisty album The Killers

Jak sam zespół przyznaje, Pressure Machine będzie najbardziej osobistym albumem w całym dorobku The Killers, bowiem zasilające jego tracklistę utwory skupią się wokół życiowych doświadczeń lidera grupy, Brandona Flowersa. Przedsmak tych muzycznych emocji słyszymy już w krótkim zwiastunie albumu, który został nagrany w miasteczku Nephi w stanie Utah, gdzie dorastał Flowers. Sprawdźcie!

The Killers – Pressure Machine – zobacz zapowiedź albumu!

Sam lider The Killers mówi o najnowszych albumie swojego zespołu:

Po wybuchu pandemii wszystko się zatrzymało i po raz pierwszy od dłuższego czasu spotkałem się z ciszą. Z tej ciszy zaczęła rozkwitać ta płyta, pełna piosenek, które w innym przypadku byłyby zbyt ciche i zagłuszone hałasem typowych płyt The Killers. Odkryłem smutek, z którym nie miałem wcześniej do czynienia. Mam wiele czułych wspomnień z pobytu w Nephi, ale te związane ze strachem lub wielkim smutkiem były naładowane emocjonalnie. Mam dziś w sobie więcej zrozumienia niż wtedy, gdy zakładaliśmy zespół i mam nadzieję, że udało mi się oddać sprawiedliwość tym opowieściom i istnieniom z tego małego miasteczka, w którym dorastałem.

Wygląda na to, że nadchodzący materiał od amerykańskiej grupy rockowej może poruszyć najczulsze struny wrażliwości. Zapowiadają się piękne, muzyczne doznania. Nie przegapcie tej premiery!

The Killers nowy album Pressure Machine
The Killers / Facebook

The Killers powracają ze wspaniałymi wieściami. Amerykańskie gwiazdy rocka wydadzą nowy, siódmy album jeszcze w tym roku! Sprawdźcie, co przyniesie rozdział pod tytułem Pressure Machine! The Killers z nowym albumem. Premiera już za chwilę! The Killers nie rzucają słów na wiatr! Po premierze ich ostatniej płyty Imploding The Mirage, lider grupy, Brandon Flower, zdradził, że […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty Lato w Plenerze

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.