The Killers potwierdzeni – zagrają podczas przyszłorocznej edycji Open’er Festival 


02 października 2020

Podziel się newsem:

Open’er Festival potwierdza kolejnych artystów, których zobaczymy w Gdyni w 2021 roku. The Killers obejmują kolejne stanowisko headlinera!

Co się odwlecze to nie uciecze

W tym przypadku to słynne powiedzenie zdecydowanie się sprawdza! Organizatorzy Open’er Festival konsekwentnie potwierdzają kolejnych artystów, którzy mieli zagrać w Gdyni w tym roku, ale zagrają w następnym. Zapowiada się, że szykuje nam się naprawdę genialna edycja, jedna z lepszych od lat!

The Killers kolejnym headlinerem Open’er Festival 2021

Line-up przyszłorocznej edycji Open’er Festival wypełnia bowiem kolejna gwiazda wielkiego, światowego formatu. To wyczekiwani w Polsce od dawna The Killers – amerykański zespół rockowy, uważany za jedną z czołowych, współczesnych kapel na świecie. Na lotnisku w Kossakowie grupa wystąpi w roli headlinera.

The Killers Opener

The Killers – brzmienie prosto z Las Vegas już niedługo w Polsce

The Killers powstali w 2002 roku w Las Vegas i dokładnie takie brzmienie oraz wizerunek są obecne w ich twórczości. Muzycy przywożą swoje korzenie i tworzą klimat Las Vegas lat 70. gdziekolwiek się pojawią. Już niedługo również w Polsce.

Amerykanie mają na swoim koncie sześć albumów, w tym najnowszy, wydany w tym roku – Imploding The Mirage. Nowości od The Killers w wydaniu na żywo usłyszymy już 3 lipca na openerowym Orange Main Stage. Nie może Was zabraknąć wtedy pod sceną!

Posłuchaj najnowszego albumu The Killers – Imploding The Mirage

Open’er Festival potwierdza kolejnych artystów, których zobaczymy w Gdyni w 2021 roku. The Killers obejmują kolejne stanowisko headlinera! Co się odwlecze to nie uciecze W tym przypadku to słynne powiedzenie zdecydowanie się sprawdza! Organizatorzy Open’er Festival konsekwentnie potwierdzają kolejnych artystów, którzy mieli zagrać w Gdyni w tym roku, ale zagrają w następnym. Zapowiada się, że […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →