The Killers zapowiadają nowy album? Tajemnicza tracklista krąży po sieci


30 grudnia 2020

Podziel się newsem:

The Killers szykują coś nowego? Wiele na to wskazuje! Zespół właśnie podzielił się tajemniczą listą utworów. Sprawdźcie!

The Killers – intensywny 2020

The Killers zdecydowanie nie próżnowali w 2020, mimo wielu utrudnień, które ten rok przyniósł. Co więcej, zdaje się, że zespół odbył chyba prawdziwy lockdown zamykając się w studiu, bowiem album Imploding The Mirage, który ukazał się w sierpniu tego roku, to, jak się okazuje,  prawdopodobnie nie wszystko, co Amerykanie mają do zaoferowania na najbliższy czas.

The Killers i tajemnica pewnej tracklisty. Będzie nowy album?

Kilka dni temu na profilach zespołu w social mediach pojawiła się grafika z tajemniczą tracklistą. Znalazło się na niej jedenaście tytułów, które jak dotąd nigdy nie pojawiły się w dyskografii The Killers. Czy to podpowiedź, że muzycy szykują premierę kolejnego albumu w tak krótkim czasie?

The Killers
The Killers – tajemnicza tracklista

Na to wskazują wszelkie domysły fanów, choć zespół oficjalnie nic nie skomentował, a samego zdjęcia z tracklistą nie opatrzył żadnym podpisem, poza tajemniczym „A list”, które widnieje na grafice. Jednak w jakim innym celu The Killers mieliby dzielić się podobnymi treściami, jeśli nie właśnie w cel zapowiedzi czegoś nowego?

Jedno jest pewne – coś jest na rzeczy! W oczekiwaniu na kolejne informacje od zespołu, przypomnijcie sobie ich ostatnie wydawnictwo Imploding The Mirage, aby być w pełni gotowym na nadchodzące nowości!

The Killers – Imploding The Mirage, posłuchaj albumu

The Killers szykują coś nowego? Wiele na to wskazuje! Zespół właśnie podzielił się tajemniczą listą utworów. Sprawdźcie! The Killers – intensywny 2020 The Killers zdecydowanie nie próżnowali w 2020, mimo wielu utrudnień, które ten rok przyniósł. Co więcej, zdaje się, że zespół odbył chyba prawdziwy lockdown zamykając się w studiu, bowiem album Imploding The Mirage, który ukazał […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →