Open’er Festival 2020 ogłasza kolejnych artystów

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Grono artystów, którzy wystąpią na przyszłorocznej edycji Open'era powiększyło się o kolejnych artystów. Zobaczcie, kto wystąpi w lipcu w Gdyni.

Open’er Festival nie zwalnia tempa. Właśnie poznaliśmy kolejnych artystów, który wystąpią w lipcu na gdyńskim Kosakowie.

Do tej pory w line-upie przyszłorocznej edycji Open’era znaleźli się: Taylor Swift (piątek, 3 lipca), Thom Yorke (środa, 1 lipca), Twenty One Pilots (czwartek, 2 lipca) i A$AP Rocky (czwartek, 2 lipca). Dziś do tego grona dołączyli: Kendrick Lamar, FKA twigs, Martin Garrix, Michael Kiwanuka, Big Thief i Foals.

Kendrick Lamar kolejnym headlinerem na Open’er Festival 2020

Kendrick Lamar to jeden z najbardziej wpływowych twórców hip-hopowych ostatnich lat. Raper ma na swoim koncie 7 milionów sprzedanych płyt i niezliczoną liczbę nagród.

Kendrick ostatni raz na Open’erze wystąpił w 2013 roku. Był zapowiadany ponownie w 2015 roku, jednak ten występ został odwołany. Natomiast jego ostatni koncert w Polsce odbył się w 2018 roku podczas Kraków Live Festivalu.

FKA twigs na Open’er Festival 2020

FKA twigs to jedna z najbarwniejszych artystek ostatniej dekady. W listopadzie ukazała się jej najnowsza płyta zatytułowana Madeleine, a w sobotę 4 lipca będzie można zobaczyć ją na żywo w Gdyni.

Martin Garrix na Open’er Festival 2020

Jeden z najpopularniejszych didżejów na świecie – Matrin Garrix ma na swoim koncie występy na największych festiwalowych scenach. W Gdyni zamknie tanecznie piątkowy wieczór 3 lipca.

Michael Kiwanuka na Open’er Festival 2020

Michael Kiwanuka to brytyjski muzyk soulowo-folkowy. 1 listopada ukazał się jego najnowszy, trzeci album zatytułowany KIWANUKA. Do usłyszenia na żywo 3 lipca w Gdyni!

Big Thief na Open’er Festival 2020

Big Thief to rockowe objawienie ostatnich lat. Ich dwa tegoroczne albumy znalazły się na 3. i 13. miejscu najlepszych płyt według Pitchforka. Na Open’erze zagrają w czwartek, 2 lipca.

Foals na Open’er Festival 2020

Kolejnym ogłoszonym dziś zespołem jest brytyjska grupa Foals. Muzycy wydali w tym roku składający się z dwóch części album Everything Not Saved Will Be Lost. Usłyszymy go na żywo w sobotę, 4 lipca w Gdyni.

schafter na Open’er Festival 2020

Piątkowe ogłoszenie zamyka schafter. Młody raper wydał niedawno swój debiutancki album – audiotele a koncerty z trasy promującej niemal całkowicie się już wyprzedały. Kto przegapi klubowe występy schaftera, będzie mógł nadrobić na Open’erze.


Open’er Festival 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca, tradycyjnie na lotnisku Kosakowo w Gdyni. W sprzedaży są obecnie bilety i karnety z puli Regular Tickets.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Festiwale

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.