Open’er Festival 2020 – znamy kolejnych headlinerów


26 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kolejne ogłoszenie od gdyńskiego festiwalu. Open'er Festival właśnie ujawnił dwóch kolejnych artystów, którzy wystąpią na lotnisku w Kosakowie w roli headlinerów. Sprawdźcie.

Open’er Festival ogłoszenia artystów przyszłorocznej edycji rozpoczął od wysokiego „c”. Znamy już czterech headlinerów, którzy w dniach 1-4 lipca wystąpią na gdyńskim Kosakowie. Do ogłoszonych wcześniej Taylor Swift i Thoma Yorke’a dołączyli dziś Twenty One Pilots i A$AP Rocky!

Open’er Festival 2020 – kolejne ogłoszenie

Twenty One Pilots headlinerem na Open’er Festival 2020

Twenty One Pilots to amerykański zespół tworzący muzykę z pogranicza popu, elektroniki, rocka i hip-hopu. W tym roku obchodzą 10. urodziny, a zespół tworzą Tyler Joseph oraz Josh Dun. O formacji zrobiło się głośno za sprawą singla Stressed Out, który promował wydany w 2015 roku album Blurryface, który został okrzyknięty najlepiej sprzedającą się rockową płytą dekady.

twenty one pilots – Stressed Out, posłuchaj

Twenty One Pilots wystąpią na Open’erze w roli jednego z headlinerów w czwartek 2 lipca. Będzie to ich trzeci występ w Polsce.

A$AP Rocky na Open’er Festival 2020 – „Co się odwlecze to nie uciecze”

Wszyscy dobrze pamiętamy sytuację z mijającego roku, kiedy to A$AP Rocky miał wystąpić na Open’erze w zastępstwie za innego amerykańskiego rapera – Lil Uzi Verta. Ostatecznie A$AP także musiał odwołać swój występ, gdyż został aresztowany w Szwecji. Zamiast niego wystąpił Brytyjczyk Stormzy.

A$AP Rocky – Babushka Boi

A$AP Rocky robi drugie podejście i dołącza do składu Open’era 2020.Wystąpi jako drugi headliner 2 lipca. Mamy nadzieję, że tym razem jego występ dojdzie do skutku!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Festiwale

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.