A$AP Rocky nie zagra na Open’erze. Jest zastępstwo!

Obserwuj nas na instagramie:

Potwierdziły się wszystkie spekulacje odnośnie tego, że A$AP Rocky nie zagra na Open’erze , po tym jak został aresztowany w Szwecji. Na szczęście organizatorom udało się załatwić godne zastępstwo.

A$AP Rocky został ogłoszony jako gwiazda specjalna Open’era, na kilka dni przed jego rozpoczęciem. Niestety występ amerykańskiego rapera jednak nie dojdzie do skutku.

A$AP Rocky nie wystąpi na Open’er Festival

Wszystko za sprawą sytuacji, jaka miała miejsce kilka dni temu w Szwecji. A$AP wdał się w bójkę w jednej z restauracji i został zatrzymany przez policję. Długo nie było wiadomo, ile czasu raper spędzi w areszcie i czy zdąży na czas dojechać do Gdyni.

Dziś rano sprawa się rozwiązała i wiadomo już, że koncert A$AP Rocky’ego został odwołany.

Z przykrością informujemy, że w nocy otrzymaliśmy oficjalną informację, że koncert A$AP Rocky’ego w dniu dzisiejszym się nie odbędzie. Za chwilę ogłosimy artystę, który wystąpi na Main Stage w zastępstwie.

STORMZY na Open’er Festival

Na szczęście nie trzeba było długo czekać na ogłoszenie, kto wystąpi w jego zastępstwie. Będzie to tegoroczny headliner z Glastonbury – Stormzy. Brytyjski raper wystąpi dziś na Main Stage o godzinie 0:30.

Potwierdziły się wszystkie spekulacje odnośnie tego, że A$AP Rocky nie zagra na Open’erze , po tym jak został aresztowany w Szwecji. Na szczęście organizatorom udało się załatwić godne zastępstwo. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →