kadr z teledysku „Firebabe"

Stormzy z kolejnym singlem. Premiera „This Is What I Mean” coraz bliżej


10 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Stormzy publikuje drugi singiel promujący This Is What I Mean. Po raz kolejny raper prezentuje się w stonowanym wydaniu. Premiera płyty za dwa tygodnie.

Stormzy z kolejnym teledyskiem

Dziś po południu w serwisach streamingowych zadebiutował najświeższy singiel Stormzy’ego. Za produkcję FIREBABE odpowiadają George Moore, Daniel Buhlebuyeza Miles, Joel Peters, Jojo Mukeza, PRGRSHN oraz tendai.

Zobacz: Stormzy pokona królową świąt? Mariah Carey będzie miała godnego konkurenta

W tym samym czasie na kanale Brytyjczyka ukazał się teledysk do wspomnianego utworu. Reżyserem wideo jest Edem Wornoo, natomiast za produkcję odpowiada Mel Giles.

Stormzy – FIREBABE

FIREBABE to już druga piosenka reklamująca This Is What I Mean. Pierwszy utwór ukazał się 14 października. Hide & Seek od tej pory zdobyło ponad czternaście milionów odsłon na Spotify oraz ponad cztery i pół miliona wyświetleń na YouTubie.

Album za dwa tygodnie

Trzeci album w karierze Big Michaela trafi na rynek nakładem 0207 Def Jam już 25 listopada. W oficjalnym sklepie rapera trwa ciągle przedsprzedaż. Krążek można zamówić w wersji kompaktowej, na winylu, kasecie lub w zestawach. W ofercie znalazły się również egzemplarze z autografem brytyjskiego twórcy, merch oraz limitowana edycja płyt winylowych.

Materiał składa się z dwunastu piosenek. Według oficjalnej tracklisty wydawnictwo będzie pozbawione gości. This is what I mean to pierwszy materiał Stormzy’ego od czasu Heavy Is The Head wydanego w grudniu 2019 roku.

Stormzy – This Is What I Mean – tracklista albumu:

 1. Fire + Water
 2. This Is What I Mean
 3. Firebabe
 4. Please
 5. Need You
 6. Hide & Seek
 7. My Presidents Are Black
 8. Sampha’s Plea
 9. Holy Spirit
 10. Bad Blood
 11. I Got My Smile Back
 12. Give It To The Water

Stormzy publikuje drugi singiel promujący This Is What I Mean. Po raz kolejny raper prezentuje się w stonowanym wydaniu. Premiera płyty za dwa tygodnie. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →