fot. University of Exeter

Stormzy został uhonorowany tytułem naukowym od Uniwersytetu w Exeter


22 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Raper Stormzy został doceniony przez Uniwersytet w Exeter za swoje „niezwykłe zasługi dla całego społeczeństwa i niespotykany talent”. Sprawdź szczegóły.

Stormzy wyróżniony przez szkołę wyższą z Wielkiej Brytanii

Profesor Lisa Roberts, wicekanclerz Uniwersytetu w Exeter, określiła Stromzy’ego jako „wybitnego muzyka i autora tekstów, który inspiruje ludzi do otwartego wypowiadania się o swoim światopoglądzie i do walki o swoje prawa”.

Uniwersytet w Exeter umieścił sprawiedliwość społeczną w samym sercu swojej strategii na nowy rok. To oznacza, że otwieramy drzwi do wykształcenia wyższego dla wszystkich ludzi.

Stormzy podczas swojego przemówienia zwrócił się do całego rocznika, wraz z którym odbierał tytuł naukowy, chwaląc ich za „poświęcenie, które włożyli w to, by ukończyć studia”. Prawie w ogólnie nie odniósł się do własnego wyróżnienia – zamiast tego zwrócił uwagę na zasługi studentów.

Ja zdobyłem tylko AS degree [w Stanach jest to najniższy stopień naukowy, który można uzyskać – przyp. red.] i powiedziałem „dobra, to ja stąd spadam”. Nie miałem tyle samozaparcia, co wy. Rok później zrobiłem kolejne podejście do studiów… ale wyszedłem z pierwszego egzaminu po 10 minutach. Naprawdę wiele poświęciliście, by być tu, gdzie dziś jesteście. Ciężko o to walczyliście. Te słowa płyną od osoby, która próbowała osiągnąć to, co wy, ale jej nie wyszło. Więc z głębi serca: serdecznie gratuluję. To, do czego doszliście, jest niesamowite. Nigdy nie pozwólcie nikomu na odbieranie wam waszych zasług. Fakt, że znajdujecie się w tym pomieszczeniu, świadczy o tym, że stać was na bardzo wiele

– mówił artysta.

Przeczytaj także: Młoda fala rapowych gwiazd nadciąga. Freshman XXL 2022 zaprezentowani

Stormzy. Credit: Gus Stewart/Redferns
Stormzy, fot. Gus Stewart/Redferns

Przeczytaj także: Brockhampton z jazzującym nowym kawałkiem. Sprawdź Hollywood Swinging

Raper Stormzy został doceniony przez Uniwersytet w Exeter za swoje „niezwykłe zasługi dla całego społeczeństwa i niespotykany talent”. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Stormzy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →