kadr z teledysku „MEL MADE ME DO IT"

Stormzy wydał 11-minutowy singiel. W teledysku wystąpił m.in. José Mourinho


23 września 2022

Podziel się newsem:

Stormzy wraca z nową muzyką, wydając singiel, trwający blisko jedenaście minut. W teledysku do Mel Made Me Do It obok rapera pojawił się José Mourinho.

Stormzy z nowym utworem

Dziś w serwisach streamingowych ukazał się najnowszy utwór Stormzy’ego zatytułowany Mel Made Me Do It, za produkcję którego odpowiada Knox Brown. Utwór trwa prawie siedem i pół minuty, jednak na YouTube dostępny jest teledysk w wersji blisko jedenastominutowej.

Zobacz: Stormzy został uhonorowany tytułem naukowym od Uniwersytetu w Exeter

Teledysk, który został wyreżyserowany przez KLVDR, zawiera wiele cameos. Największym zainteresowaniem cieszy się występ José Mourinho, legendy piłki nożnej z Portugalii, obecnie szkoleniowca klubu AS Roma. Ponadto w klipie Mel Made Me Do It zobaczymy m.in. Usaina Bolta, Little Simz, Dave’a czy Trevora Nelsona. Pełna lista gości zawiera prawie sześćdziesiąt nazwisk.

Stormzy – Mel Made Me Do It

Mijają trzy lata od ostatniego albumu

Ostatni krążek Big Michaela, Heavy Is the Head, ukazał się na rynku w grudniu 2019 roku. Album trafił w ręce słuchaczy nakładem Atlantic Records UK oraz Hashtag Merky Music Limited, chwilę przed przejściem Stormzy’ego do 0207 Def Jam, czyli brytyjskiego oddziału wytwórni Def Jam Recordings.

Niemal godzinne wydawnictwo spotkało się z bardzo ciepłym odbiorem zarówno wśród dziennikarzy, jak i odbiorców. Zainteresowanie krążkiem było tak duże, że Merky’emu przyznano platynowe wyróżnienia w Wielkiej Brytanii i Danii. Na Wyspach raper sprzedał ponad trzysta tysięcy egzemplarzy, natomiast w najmniejszym z nordyckich państw – dziewięćdziesiąt tysięcy płyt. Obok gospodarza wystąpiły takie gwiazdy, jak Ed Sheeran, Headie One czy Burna Boy, a kamizelkę widoczną na okładce, wykonał Banksy.

Stormzy – Heavy Is the Head – odsłuch albumu

Stormzy wraca z nową muzyką, wydając singiel, trwający blisko jedenaście minut. W teledysku do Mel Made Me Do It obok rapera pojawił się José Mourinho. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →