Stormzy w teledysku promującym najnowszą część “Watch Dogs”. Premiera gry już dzisiaj


29 października 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Stormzy w najnowszej części Watch Dogs? Wszystko na to wskazuje, bowiem najnowszy teledysk rapera został zrealizowany całkowicie w wirtualnym świecie produkcji Ubisoftu.

Let the rain fall on my enemies

Kilka dni temu, do sieci trafił bardzo nietypowy teledysk do jednego z lepszych utworów Stormzy’ego z Heavy is The Head, czyli jednego z bardziej wyczekiwanych krążków w 2019 roku.

Stormzy na swój drugi legalny krążek zebrał całkiem niezłą ekipę gości, wśród których znaleźli się między innymi Ed Sheeran, Aitch, H.E.R., czy Headie One. Ponadto, Banksy wykonał dla rapera specjalną kamizelkę kuloodoprną z flagą Wielkiej Brytanii na przedzie, którą możemy zobaczyć na okładce albumu.

Stormzy – Heavy Is The Head – odsłuch albumu

Wróćmy jednak do najnowszego klipu. Zastanawiacie się pewnie, co jest w nim właściwie takiego nietypowego? A no chociażby to, że zrealizowano go w wirtualnym świecie najnowszej produkcji Ubisoft. Mowa oczywiście o Watch Dogs: Legion, którego jednym z ambasadorów jest właśnie Stormzy.

Stormzy – Rainfall

Po premierze pojawiły się pytania, czy Stormzy będzie jedną z grywalnych postaci w grze. Ubisoft na razie milczy na ten temat, jednak możecie przekonać się o tym sami, bowiem gra ma swoją premierę już dziś! Zobaczcie także jak wyglądały kulisy powstawania teledysku.

Watch Dogs: Legion – o czym tak właściwie jest ta gra?

Legion, to trzecia już odsłona hakerskiego cyklu Ubisoftu. Nowością w tej odsłonie jest możliwość przejęcia kontroli nad dowolną postacią, którą napotkamy na swojej drodze.

Akcja gry toczy się w niedalekiej przyszłości, w postbrexitowym, inwigilującym obywateli na każdym kroku Londynie, gdzie po ataku terrorystycznym, władzę nad miastem przejmuje prywatna organizacja militarna – Albion.

Za wspomniany atak terrorystyczny niesłusznie obwiniona zostaje organizacja hakerska DedSec. Zadaniem gracza jest oczyszczenie organizacji z zarzutów i stworzenie ruchu oporu przeciwko władzy.

Twórcy postarali się o jak najlepsze odwzorowanie topografii Londynu. Oprócz najbardziej popularnych landmarków i charakterystycznych lokacji, do gry przeniesiono także te mniej turystyczną, mroczną część miasta.

Grę możecie nabyć z oficjalnej strony Ubisoftu. Produkcja jest dostępna na wszystkich platformach.

Stormzy w najnowszej części Watch Dogs? Wszystko na to wskazuje, bowiem najnowszy teledysk rapera został zrealizowany całkowicie w wirtualnym świecie produkcji Ubisoftu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Let the […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →