Ed Sheeran pochwalił się na Instagramie, że został tatą!


01 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Od jakiegoś czasu w internecie krążyły plotki o tym, że Ed Sheeran zostanie ojcem. Plotki okazały się być prawdą, a artysta pochwalił się dobrą nowiną.

Ed Sheeran – artysta dekady

Droga na szczyt Eda Sheerana to wyjątkowe zjawisko na skalę światową. Artysta od czasu wydania albumu + w 2011 roku, osiągał coraz to większe sukcesy z kolejnymi albumami x oraz Divide, a jego kariera wciąż nabierała wiatru w żagle.

W ostatnich latach niemal nieustannie podróżował w ramach swoich międzynarodowych tras koncertowych, podczas których grał na największych stadionach na całym świecie. Nie zabrakło również przystanku w Polsce, gdzie w 2018 roku Brytyjczyk aż dwukrotnie wypełnił warszawski Stadion PGE Narodowy.

Ed Sheeran w Polsce

W 2019 roku ukazał się jego najnowszy album No.6 Collaborations Project do którego muzyk zaprosił między innymi takich artystów jak Justin Bieber, Camila Cabello, Stormzy, Travis Scott, Eminem, Skrillex, Bruno Mars, 50 Cent, Chance the Rapper, Cardi B, Khalid i wielu innych.

Ed Sheeran – No.6 Collaborations Project, posłuchaj albumu

Pod koniec roku Sheeran oznajmił, że zawiesza swoją karierę, aby odpocząć od ciągłego życia w trasie i skupić się bardziej na życiu osobistym. Artysta zniknął również na ten czas z wszelkich kanałów w social mediach.

Ed Sheeran przerywa milczenie i chwali się córką

Sheeran właśnie przerwał tę ciszę i powrócił na swojego Instagrama, aby poinformować fanów, że w ostatnich dniach przyszła na świat jego córka Lyra Antarctica Seaborn Sheeran. Ed zapewnił, że zarówno niemowlę, jak i jego mama, żona muzyka, Cherry Seaborn, którą poślubił w 2018 roku, mają się świetnie. Poprosił także o uszanowanie ich prywatności w tym wyjątkowym czasie. Gratulacje, Ed!

Szybka wiadomość ode mnie, ponieważ mam kilka osobistych wiadomości, którymi chciałem się z wami podzielić. W zeszłym tygodniu, z pomocą niesamowitego zespołu, Cherry urodziła naszą piękną i zdrową córkę – Lyrę Antarcticę Seaborn Sheeran. Jesteśmy w niej całkowicie zakochani. Zarówno mama, jak i dziecko czują się niesamowicie, a my jesteśmy w siódmym niebie. Mamy nadzieję, że uszanujecie naszą prywatność w tym czasie. Przesyłam dużo miłości i do zobaczenia, kiedy nadejdzie czas powrotu, Ed x

Od jakiegoś czasu w internecie krążyły plotki o tym, że Ed Sheeran zostanie ojcem. Plotki okazały się być prawdą, a artysta pochwalił się dobrą nowiną. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →