The Weeknd wydał melancholijną EPkę. Współtworzyli ją m.in. Skrillex i członek Daft Punk!


03 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

W końcu doczekaliśmy się nowego materiału od The Weeknda!

Pod koniec marca The Weeknd narobił wszystkim apetytu zamieszczając na Instagramie filmiki z masteringu swojego nowego materiału. Zaczęły się domysły, nadzieje i oczekiwania nowej płyty, ale już 30 marca wszystko stało się jasne…

mastering

Post udostępniony przez The Weeknd (@theweeknd)

My Dear Melancholy to EPka z 6 nowymi kawałkami, w których The Weeknd śpiewa m.in. o nieszczęśliwej miłości. Stąd niektórzy uważają, że takie piosenki, jak Call Out My Name inspirowane były rozstaniem z Seleną Gomez.

Produkcją My Dear Melancholy zajął się sam The Weeknd z pomocą kanadyjskiego DJ’a Franka Dukes’a, ale wokalista do współtworzenia nowej EPki zaprosił też takich specjalistów od robienia muzy, jak Skrillex, Cirkut, DaHeala i Guy-Manuel de Homem-Christo z Daft Punk.

Poza nagrywaniem nowych kawałków The Weeknd zaangażował się ostatnio również w inny projekt – niedługo w księgarniach pojawi się komiks, którego jest bohaterem i współscenarzystą. Premiera pierwszej części przygód Starboy’a została zaplanowana na 13 czerwca 2018.

The Weeknd został superbohaterem! Komiks niedługo pojawi się w sprzedaży.

 

W końcu doczekaliśmy się nowego materiału od The Weeknda! Pod koniec marca The Weeknd narobił wszystkim apetytu zamieszczając na Instagramie filmiki z masteringu swojego nowego materiału. Zaczęły się domysły, nadzieje i oczekiwania nowej płyty, ale już 30 marca wszystko stało się jasne… Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →