The Weeknd został superbohaterem! Komiks niedługo pojawi się w sprzedaży.


26 marca 2018

Podziel się newsem:

Komiks z The Weekndem w roli głównej ukaże się nakładem wydawnictwa Marvel.

Jakie supermoce będzie miał The Weeknd? O tym dowiemy się już 13 czerwca, kiedy do sklepów trafi pierwszy komiks, którego został (super)bohaterem. „Starboy Vol. I Issue 1” nawiązuje do największego hitu wokalisty i będzie opowiadał o walce The Weeknda ze złym i mrocznym czarnym bohaterem Jackiem “Chiefem” Smileyem i jego gangiem.

The Weeknd w komiksie „Starboy” jest nie tylko główną postacią graficznej opowieści, ale też jednym ze scenarzystów. Fabułę „Starboya” napisał we współpracy z La Mar Taylorem i Christosem Gagem, który wcześniej pracował dla wydawnictwa Marvel m.in. przy komiksach „Iron Man” i „Thunderbolts”. Wizualną stroną komiksu zajęli się Eric Nguyen i Guru-eFX.

Za pierwszą część przygód Super Starboy’a trzeba będzie zapłacić niecałe 4 dolce! 

Komiks z The Weekndem w roli głównej ukaże się nakładem wydawnictwa Marvel. Jakie supermoce będzie miał The Weeknd? O tym dowiemy się już 13 czerwca, kiedy do sklepów trafi pierwszy komiks, którego został (super)bohaterem. „Starboy Vol. I Issue 1” nawiązuje do największego hitu wokalisty i będzie opowiadał o walce The Weeknda ze złym i mrocznym […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: