Stormzy zapowiada nową płytę! Znamy szczegóły


21 listopada 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Dwa lata po wydaniu albumu Gang Signs & Prayer, brytyjski raper Stormzy powraca z nowym wydawnictwem, które ukaże się jeszcze w tym roku. Sprawdźcie szczegóły.

Stormzy to jeden z najpopularniejszych brytyjskich raperów. Na jego dyskografię składają się obecnie dwie EPki: Dreamers Disease z 2014 roku i Not That Deep (2014), mixtape 168: The Mixtape oraz album studyjny Gang Signs & Prayer, który ukazał się w 2017 roku.

Stormzy ogłasza nową płytę Heavy Is The Head. Premiera 13 grudnia

Po ponad dwóch latach od premiery ostatniej długogrającej płyty, Stormzy powraca z nowym materiałem. Krążek zatytułowany Heavy Is The Head i ukaże się już niebawem – 13 grudnia.

Na albumie znajdzie się 16 utworów, w tym znane już single Crown, Wiley Flow i Vossi Bop. Do stworzenia niektórych utworów raper zaprosił takich gości jak: Headie One, Tiana Major9, YEBBA, H.E.R., Aitch, Ed Sheeran oraz Burna Boy. Za produkcję albumu odpowiada sam Stormzy.

Stormzy – Vossi Bop, posłuchaj singla

Stormzy – Heavy Is The Head – okładka albumu, kup płytę w preorderze

Stormzy Heavy Is The Head

Album można zamawiać w preorderze tutaj.

Stormzy – Heavy Is The Head – tracklista

 1. Big Michael
 2. Audacity (feat. Headie One)
 3. Crown
 4. Rainfall (feat. Tiana Major9)
 5. Rachael’s Little Brother
 6. Handsome
 7. Do Better
 8. Don’t Forget to Breathe (feat. YEBBA)
 9. One Second (feat. H.E.R.)
 10. Pop Boy (feat. Aitch)
 11. Own It (feat. Ed Sheeran & Burna Boy)
 12. Wiley Flow
 13. Bronze
 14. Superheroes
 15. Lessons
 16. Vossi Bop

Przypominamy, że raper był jednym z najjaśniejszych punków tegorocznej edycji Open’era, gdzie wystąpił jako zastępstwo za A$AP Rocky’ego.

Dwa lata po wydaniu albumu Gang Signs & Prayer, brytyjski raper Stormzy powraca z nowym wydawnictwem, które ukaże się jeszcze w tym roku. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →