materiały prasowe fot. Ollie Adegboye

Stormzy zapowiedział trzeci album. Ruszyła przedsprzedaż wydawnictwa


13 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W grudniu minęłyby trzy lata, odkąd Stormzy wydał ostatni album. Brytyjczyk ogłosił jednak, że zanim dojdzie do rocznicy, na rynku ukaże się jego kolejne wydawnictwo.

Stormzy ogłasza trzeci album w karierze

Wczoraj w mediach społecznościowych Big Michaela pojawiła się informacja, którą część fanów rapera wyczekiwała. Stormzy ogłosił datę premiery swojej trzeciej płyty. Album zatytułowany This Is What I Mean trafi na rynek 25 listopada. Materiał ukaże się nakładem 0207 Def Jam, brytyjskiego oddziału wytwórni Def Jam Recordings.

Zobacz: Stormzy wydał 11-minutowy singiel. W teledysku wystąpił m.in. José Mourinho

Wraz z przekazaniem daty premiery ujawniono także okładkę płyty oraz tracklistę. Na krążku znajdzie się dwanaście piosenek. Rozpoczęto również przedsprzedaż wydawnictwa. W oficjalnym sklepie Stormzy’ego można zaopatrzyć się w This Is What I Mean w wersji kompaktowej, kasetowej lub winylowej. Ostatnia z nich oferuje trzy warianty kolorystyczne: czarny w edycji standardowej oraz krystaliczny lub kremowy w wersjach limitowanych. Oprócz tego przygotowano także merch, na który składają się T-shirty i bluzy.

Stormzy – This Is What I Mean – tracklista albumu:

 1. Fire + Water
 2. This Is What I Mean
 3. Firebabe
 4. Please
 5. Need You
 6. Hide & Seek
 7. My Presidents Are Black
 8. Sampha’s Plea
 9. Holy Spirit
 10. Bad Blood
 11. I Got My Smile Back
 12. Give It To The Water

Niepełne trzy lata bez albumu

Dotychczas dyskografię Stormzy’ego wieńczył album Heavy Is The Head z grudnia 2019 roku. Na albumie znaleźliśmy szesnaście pozycji, a wśród gości pojawiły się takie nazwiska, jak Ed Sheeran, Burna Boy i Headie One. Sprzedaż płyty przekroczyła w Wielkiej Brytanii ponad trzysta tysięcy egzemplarzy, dzięki czemu przyznano raperowi platynowe wyróżnienie.

Stormzy – Heavy Is The Head – odsłuch albumu

W grudniu minęłyby trzy lata, odkąd Stormzy wydał ostatni album. Brytyjczyk ogłosił jednak, że zanim dojdzie do rocznicy, na rynku ukaże się jego kolejne wydawnictwo. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →