materiały prasowe fot. Ollie Adegboye

Stormzy zapowiedział trzeci album. Ruszyła przedsprzedaż wydawnictwa


13 października 2022

Podziel się newsem:

W grudniu minęłyby trzy lata, odkąd Stormzy wydał ostatni album. Brytyjczyk ogłosił jednak, że zanim dojdzie do rocznicy, na rynku ukaże się jego kolejne wydawnictwo.

Stormzy ogłasza trzeci album w karierze

Wczoraj w mediach społecznościowych Big Michaela pojawiła się informacja, którą część fanów rapera wyczekiwała. Stormzy ogłosił datę premiery swojej trzeciej płyty. Album zatytułowany This Is What I Mean trafi na rynek 25 listopada. Materiał ukaże się nakładem 0207 Def Jam, brytyjskiego oddziału wytwórni Def Jam Recordings.

Zobacz: Stormzy wydał 11-minutowy singiel. W teledysku wystąpił m.in. José Mourinho

Wraz z przekazaniem daty premiery ujawniono także okładkę płyty oraz tracklistę. Na krążku znajdzie się dwanaście piosenek. Rozpoczęto również przedsprzedaż wydawnictwa. W oficjalnym sklepie Stormzy’ego można zaopatrzyć się w This Is What I Mean w wersji kompaktowej, kasetowej lub winylowej. Ostatnia z nich oferuje trzy warianty kolorystyczne: czarny w edycji standardowej oraz krystaliczny lub kremowy w wersjach limitowanych. Oprócz tego przygotowano także merch, na który składają się T-shirty i bluzy.

Stormzy – This Is What I Mean – tracklista albumu:

 1. Fire + Water
 2. This Is What I Mean
 3. Firebabe
 4. Please
 5. Need You
 6. Hide & Seek
 7. My Presidents Are Black
 8. Sampha’s Plea
 9. Holy Spirit
 10. Bad Blood
 11. I Got My Smile Back
 12. Give It To The Water

Niepełne trzy lata bez albumu

Dotychczas dyskografię Stormzy’ego wieńczył album Heavy Is The Head z grudnia 2019 roku. Na albumie znaleźliśmy szesnaście pozycji, a wśród gości pojawiły się takie nazwiska, jak Ed Sheeran, Burna Boy i Headie One. Sprzedaż płyty przekroczyła w Wielkiej Brytanii ponad trzysta tysięcy egzemplarzy, dzięki czemu przyznano raperowi platynowe wyróżnienie.

Stormzy – Heavy Is The Head – odsłuch albumu

W grudniu minęłyby trzy lata, odkąd Stormzy wydał ostatni album. Brytyjczyk ogłosił jednak, że zanim dojdzie do rocznicy, na rynku ukaże się jego kolejne wydawnictwo. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →