Taylor Swift pierwszym headlinerem Open’er Festival 2020!


17 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nie możecie się doczekać tego, kto wystąpi w przyszłym roku na największym polskim festiwalu Open'er? Zagadka rozwiązana! W Gdyni na początku lipca zagra Taylor Swift!

Taylor Swift w Polsce

Amerykańska artystka zdradziła właśnie, że w przyszłym roku pojawi się w Polsce! Na jej oficjalnej stronie pojawiła się rozpiska koncertowa na 2020 rok, w której widnieje Open’er Festival 2020!

taylor swift w polsce

Na to wydarzenie fani Taylor Swift czekali naprawdę długo. Autorka takich przebojów jak You Need To Calm Down, ME! oraz Lover to jedna z najbardziej wpływowych i uwielbianych artystek ostatnich lat. Niedawno wydała swój siódmy album – Lover. Oprócz tworzenia muzyki, udziela się również aktorsko.

Taylor Swift – Lover

Taylor Swift na Open’er Festival 2020

W ramach trasy promującej najnowszy materiał, Taylor Swift wystąpi w Gdyni 3 lipca i jest pierwszym ogłoszonym headlinerem Open’er Festival 2020. Ten koncert będzie również pierwszym występem Taylor w Polsce.

taylor swift w polsce

Opener Festival 2020 – data

Open’er Festival wystartuje w 2020 roku już po raz dziewiętnasty. Impreza odbędzie się w dniach 1 – 4 lipca, tradycyjnie na lotnisku Kossakowo w Gdyni. Nie może Was zabraknąć na tym największym i najbardziej różnorodnym wydarzeniu muzycznym w Polsce!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także