Rihanna zapowiada nowe wydawnictwo. Nie będzie to płyta


08 października 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Fani Rihanny z niecierpliwością czekają na zapowiedzianą na ten rok nową płytę barbadoskiej wokalistki. Póki co nic nie wiadomo o muzycznym wydawnictwie, jednak już niebawem ukaże się jej książka.

Mimo, że od ostatniej płyty Rihanny ANTI minęły już trzy lata, artystka nie próżnuje. Prężnie rozwija się jej marka kosmetyków Fenty Beauty, która regularnie wypuszcza na rynek nowe produkty.

Rihanna – Fenty Beauty

rihanna - fenty beauty

Rihanna – Savage x Fenty

Oprócz tego, we wrześniu, podczas nowojorskiego tygodnia mody odbył się pokaz Savage x Fenty, podczas którego Rihanna zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję bielizny.

Rihanna postanowiła pójść inną drogą niż Victoria’s Secret i podczas pokazu można było zobaczyć modelki o różnych wymiarach i kształtach, bez idealnego makijażu. Dodatkowo produkty Rihanny są dostępne w bardziej przystępnych cenach.

Na ten rok zapowiadana jest także nowa płyta Rihanny. Spekuluje się, że album ukaże się w grudniu, jednak póki co, nic na ten temat nie wiadomo.

Rihanna wydaje autobiografię

Natomiast jeszcze w tym miesiącu doczekamy się innego wydawnictwa barbadoskiej gwiazdy. Rihanna wydaje swoją autobiografię w formie albumu ze zdjęciami. Prace nad książką trwały 5 lat, czego efektem będą 504 strony, na których znajdzie się 1050 zdjęć.

Niepublikowane dotąd fotografie przedstawiać będą różne etapy jej życia, od dzieciństwa na Barbadosie, przez światowe trasy koncertowe, po prywatne momenty z rodziną i przyjaciółmi.

Książka dostępna będzie w czterech różnych wersjach, a jej ceny, w zależności od wariantu, wahają się od 120 do aż 5000 funtów. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

rihanna autobiografia

Fani Rihanny z niecierpliwością czekają na zapowiedzianą na ten rok nową płytę barbadoskiej wokalistki. Póki co nic nie wiadomo o muzycznym wydawnictwie, jednak już niebawem ukaże się jej książka. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →