Sonbird z nowym utworem. Posłuchajcie singla „Więcej”


23 września 2019

Podziel się newsem:

Zespół Sonbird zaprezentował nowy utwór – Więcej, który powstał w ramach akcji Gwiazdy dla Białej Gwiazdy. Sprawdźcie szczegóły.

Pochodzący z Żywca zespół Sonbird ponownie włączył się do współtworzenia charytatywnego koncertu Gwiazdy dla Białej Gwiazdy, który odbędzie się po raz drugi.

Grupa tym razem nie tylko wystąpi w ramach wydarzenia, ale także stworzyła specjalny utwór Więcej, który będzie jego oficjalnym hymnem. 27 września 2019 roku w hali przy ul. Reymonta w Krakowie wybrzmi on przed wielotysięczną publicznością.

Zostaliśmy zaproszeni do stworzenie numeru, który będzie zapowiedzią koncertu „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy”. Gramy na tej akcji już po raz drugi, wiemy jakie przyświecają jej cele i jesteśmy dumni z tego, że staliśmy się jej częścią. Pierwszy raz tworzyliśmy piosenkę na konkretne potrzeby, dlatego to kolejne doświadczenie na zespołowej drodze. Czujemy, że ten numer na koncertach będzie petardą, a przekonamy się o tym 27 września w Krakowie.

Sonbird – Więcej

Koncert charytatywny Gwiazdy dla Białej Gwiazdy – 27 września

Akcja Gwiazdy dla Białej Gwiazdy rozpoczęła się na początku 2019 roku, kiedy jednemu z najstarszych klubów piłkarskich – Wiśle Kraków groził upadek. Na pomoc ruszyło wiele osób i środowisk, dzięki którym udało się uniknąć najczarniejszego scenariusza.

Utwór Więcej powstał dla wszystkich tych, którzy zaangażowali się w ratowanie ponad 113-letniego klubu. Dodatkowo motywem przewodnim wydarzenia będą pierwsze urodziny Socios Wisła. Całkowity dochód z tej imprezy zostanie przeznaczony na dofinansowanie budowy boiska Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków.

Oprócz Sonbird, podczas koncertu wystąpią także: Myslovitz, Tomasz Organek, Bednarek oraz Mateusz Ziółko.

sonbird gwiazdy dla białej giwazdy

Sonbird – jesienna trasa koncertowa 2019

Przypominamy, że Sonbird jesienią wyruszą w klubową trasę koncertową. W ich repertuarze koncertowym znajdą się przede wszystkim utwory z płyty Głodny. Zespół pracuje już także nad nowymi kawałkami, nie wykluczone więc, że podczas nadchodzących występów będzie można usłyszeć je przedpremierowo. Pełną rozpiskę koncertów Sonbird znajdziecie tutaj.

Zespół Sonbird zaprezentował nowy utwór – Więcej, który powstał w ramach akcji Gwiazdy dla Białej Gwiazdy. Sprawdźcie szczegóły. Pochodzący z Żywca zespół Sonbird ponownie włączył się do współtworzenia charytatywnego koncertu Gwiazdy dla Białej Gwiazdy, który odbędzie się po raz drugi. Grupa tym razem nie tylko wystąpi w ramach wydarzenia, ale także stworzyła specjalny utwór Więcej, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sonbird - Poznań, Sopot | Głodny Tour

Biletomat.pl
od 35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →