Sylwester w domu – koncerty i wydarzenia, w których możesz wziąć udział


30 grudnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

To nie będzie zwykły Sylwester, ale przygotowaliśmy dla Was listę koncertów i wydarzeń, w których mimo wszystko możecie wziąć udział.

Sylwester 2020, czyli jedna, wielka domówka

Sylwester 2020/2021 to taki, który z pewnością już się nie powtórzy. Jedyny taki w swoim rodzaju, wyjątkowy, który przeżyjemy w domach, niezależnie od tego, czy lubimy spędzać ostatni dzień roku w domowych pieleszach i stronimy od pełnego blichtru, sylwestrowego splendoru, czy nie.

To wszystko nie znaczy jednak wcale, że tegoroczny Sylwester musi być okropny, nudny i pozbawiony magii tej wyjątkowej nocy. Nic z tego, nie pozwolimy Wam spędzić go jak każdy inny, szary dzień tego mijającego już (na szczęście) roku.

Sylwester w domu
Tak nie będzie

Przygotowaliśmy już dla Was zestawiania, w których podzieliliśmy się swoimi propozycjami i poradami na najlepsze pomysły na Sylwestra w domu oraz te najgorsze, co by uniknąć domówkowego faux pas. Teraz czas na to, na co przecież czekamy najbardziej. Koncerty!

Sprawdź również:
Sylwester 2020/2021 – Najgorsze pomysły na Sylwestra w domu

Sylwester 2020/2021 – Najlepsze pomysły na domówkę

Sylwester 2020/2021 - Najlepsze pomysły na domówkę
Tak będzie

Sylwester w domu – koncerty i wydarzenia online, których nie powinniście przegapić

Artyści, choć nie wyruszą 31 grudnia w trasę, by spotkać się ze swoimi fanami na miejskich scenach czy w klubowych przestrzeniach wielu miast w Polsce, przygotowali równie dużo alternatywnych rozwiązań, które sprawią, że mimo wszystko będziecie mogli świetnie się bawić w nadchodzącego Sylwestra i hucznie przywitać Nowy Rok. Oto kilka z nich!

Mery Spolsky – sylwestrowy koncert online

Ulica Mazowiecka może i nie zabłyśnie w tym roku sylwestrowym blaskiem, ale Mazowiecka Kiecka z pewnością się zakręci! Mery Spolsky zaprasza bowiem na pełen muzycznych wrażeń Sylwester u siebie. Kto zna jej twórczość, ten wie, czego się spodziewać. Z pewnością nie zabraknie lejącego się strumieniami szampana i tanecznych bangerów. Nie przegapcie!

Mery Spolsky - sylwestrowy koncert online
Mery Spolsky – sylwestrowy koncert online

Sorry Boys – Sylwester 2020 – live stream z Folwarku Ruchenka

Na tej sylwestrowej domówce z pewnością będzie nieco spokojniej, ale niemniej emocjonująco! To raczej opcja, dla tych, którzy wolą usiąść wygodnie na kanapie i przeżyć wyjątkowy wieczór. Choć z pewnością tutaj także nie zabraknie niespodzianek i zaskoczeń. Kto wie, może ostatecznie również skończycie na domowym parkiecie w towarzystwie Beli Komoszyńskiej i jej zespołu! Sprawdźcie szczegóły.

Sorry Boys - Sylwester 2020 - live stream z Folwarku Ruchenka
Sorry Boys – Sylwester 2020, koncert live z Folwarku Ruchenka

Sylwester live z Justinem Bieberem

Jak się okazuje, są również spore plusy sylwestrowego lockdownu co jego negatywy, bowiem takiego pożegnania roku z pewnością nie mieliście okazji przeżyć, a pewnie nie jeden i nie jedna z Was marzyła kiedyś o imprezie w towarzystwie Justina Biebera. Proszę bardzo – 2020 spełnia marzenia! Justin Bieber w sylwestrowy wieczór zagra wyjątkowy koncert streamowany na żywo na całym świecie. Patrząc na kulisy przygotowań Kanadyjczyka do tego show, które trwają już od kilku tygodni – szykuje się naprawdę wyjątkowe wydarzenie światowego formatu, na którym nie powinno Was zabraknąć! Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Justin Bieber - koncert sylwestrowy online
Justin Bieber – koncert sylwestrowy online

Będzie Dobrze – Sylwester w Internecie

To z kolei sylwestrowa propozycja od przedstawicieli Stand-up Polska. Podczas ich streamu czeka Was masa atrakcji, jak na Sylwestra przystało! Będą koncerty – zagrają zespoły Happysad oraz Sonbird, będzie wyjątkowa telegra, w której do wygrania będą stan-upowe gadżety, będą połączenia z widzami i zaprzyjaźnionymi artystami, a wszystko to na YouTube! Zdecydowanie lepsza opcja niż noc przed TV. ;)

Będzie Dobrze - Sylwester w internecie!
Będzie Dobrze – Sylwester w Internecie

Sylwester z Kochankiem 2020/2021 – koncert lajw na żywo

Dla fanów mocniejszych, bardziej gitarowych klimatów również coś się znajdzie! W noc z 31 grudnia na 1 stycznia w Waszych domach zagra Nocny Kochanek! Oczywiście tylko wtedy, jeśli wpuścicie chłopaków do siebie, odpalając ich stream na YouTube. Przywitajcie Nowy Rok z jajem, a 2020 pożegnajcie tak, jak na to zasłużył. Spuśćcie mu muzyczny łomot!

Sylwester z Kochankiem 2020/2021 - Koncert Lajw na Żywo
Sylwester z Kochankiem – koncert live

Kylie Minogue – INFINITE DISCO live stream

Kto brał udział w koncercie pojmującym najnowszy album Kylie MinogueDisco, ten wie czego się spodziewać, ale w sylwestrową noc nic nie stoi na przeszkodzie, aby przeżyć tę wyjątkową imprezę jeszcze raz! Nie dajcie się prosić i pozwólcie ponieść się na parkiecie w klimacie disco rodem z lat 80. serwowanym przez australijską gwiazdę sceny pop. Infinite Disco powraca tylko na tę jedną noc. Nie przegapcie!

Kylie Minogue - INFINITE DISCO koncert online
Kylie Minogue – INFINITE DISCO, koncert online

Baranovski: sylwestrowy koncert w Palladium

Na swoją sylwestrową domówkę zaprasza również prekursor koncertów online w Polsce – Baranovski. Artysta połączy się z nami w ostatni wieczór tego roku prosto z klubu Palladium, gdzie zagra swoje największe przeboje (a tych na jego koncie nie brakuje!), które z pewnością rozkręcą Wasze domowe parkiety i uderzą w Czułe miejsca. Nie dajcie się prosić!

Baranovski: sylwestrowy koncert w Palladium

To nie będzie zwykły Sylwester, ale przygotowaliśmy dla Was listę koncertów i wydarzeń, w których mimo wszystko możecie wziąć udział. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Sylwester 2020, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →