Justin Bieber i Shawn Mendes we wspólnym singlu „Monster”


20 listopada 2020

Podziel się newsem:

Co za połączenie! Justin Bieber i Shawn Mendes złączyli siły i nagrali wspólny utwór. Efekty już dostępne, posłuchajcie!

Premiera wspólnego utworu Justina Biebera i Shawna Mendesa

Chyba niewiele osób jeszcze chwilę temu założyłoby się o to, że usłyszymy Justina Biebera i Shawna Mendesa w jednej piosence. Nic raczej nie wskazywało na współpracę tej dwójki. A jednak! Artyści właśnie podzielili się ze światem swoim wspólnym singlem!

Shawn Mendes Justin Bieber Monster
Shawn Mendes i Justin Bieber – „Monster”, okładka singla

Kawałek zatytułowany Monster to kolejny singiel, którym przygotowujący się do premiery nowego albumu Shawn Mendes zapowiada swoje nadchodzące wydawnictwo. Zobaczcie teledysk!

Shawn Mendes & Justin Bieber – Monster, zobacz klip

Shawn Mendes: album Wonder – tracklista

Premiera Wonder, czwartego albumu Shawna Mendesa będzie miała miejsce już 4 grudnia. Artysta niedawno podzielił się pełną tracklistą płyty, która prezentuje się następująco:

 1. Intro
 2. Wonder
 3. Higher
 4. 24 Hours
 5. Teach Me How to Love
 6. Call My Friends
 7. Dream
 8. Song for No One
 9. Monster” (with Justin Bieber)
 10. 305
 11. Always Been You
 12. Piece of You
 13. Look Up at the Stars
 14. Can’t Imagine
Shawn Mednes Wonder
Shawn Mednes – „Wonder”, okładka albumu

Shawn Mendes i szereg niespodzianek przed premierą albumu Wonder

Jak widać, Monsters z Justinem Bieberem to jedyna kolaboracja na nadchodzącej płycie kanadyjskiego piosenkarza. Jak myślicie, czy Shawn szykuje nam jeszcze jakieś niespodzianki związane z premierą Wonder? Pamiętajcie, że 23 listopada na Netflixie pojawi się również film dokumentalny In Wonder!

Shawn Mendes - In Wonder
Shawn Mendes – In Wonder, plakat zapowiadający film dokumentalny

Co za połączenie! Justin Bieber i Shawn Mendes złączyli siły i nagrali wspólny utwór. Efekty już dostępne, posłuchajcie! Premiera wspólnego utworu Justina Biebera i Shawna Mendesa Chyba niewiele osób jeszcze chwilę temu założyłoby się o to, że usłyszymy Justina Biebera i Shawna Mendesa w jednej piosence. Nic raczej nie wskazywało na współpracę tej dwójki. A […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.