Justin Bieber i Shawn Mendes we wspólnym singlu “Monster”


20 listopada 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Co za połączenie! Justin Bieber i Shawn Mendes złączyli siły i nagrali wspólny utwór. Efekty już dostępne, posłuchajcie!

Premiera wspólnego utworu Justina Biebera i Shawna Mendesa

Chyba niewiele osób jeszcze chwilę temu założyłoby się o to, że usłyszymy Justina Biebera i Shawna Mendesa w jednej piosence. Nic raczej nie wskazywało na współpracę tej dwójki. A jednak! Artyści właśnie podzielili się ze światem swoim wspólnym singlem!

Shawn Mendes Justin Bieber Monster
Shawn Mendes i Justin Bieber – “Monster”, okładka singla

Kawałek zatytułowany Monster to kolejny singiel, którym przygotowujący się do premiery nowego albumu Shawn Mendes zapowiada swoje nadchodzące wydawnictwo. Zobaczcie teledysk!

Shawn Mendes & Justin Bieber – Monster, zobacz klip

Shawn Mendes: album Wonder – tracklista

Premiera Wonder, czwartego albumu Shawna Mendesa będzie miała miejsce już 4 grudnia. Artysta niedawno podzielił się pełną tracklistą płyty, która prezentuje się następująco:

 1. Intro
 2. Wonder
 3. Higher
 4. 24 Hours
 5. Teach Me How to Love
 6. Call My Friends
 7. Dream
 8. Song for No One
 9. Monster” (with Justin Bieber)
 10. 305
 11. Always Been You
 12. Piece of You
 13. Look Up at the Stars
 14. Can’t Imagine
Shawn Mednes Wonder
Shawn Mednes – “Wonder”, okładka albumu

Shawn Mendes i szereg niespodzianek przed premierą albumu Wonder

Jak widać, Monsters z Justinem Bieberem to jedyna kolaboracja na nadchodzącej płycie kanadyjskiego piosenkarza. Jak myślicie, czy Shawn szykuje nam jeszcze jakieś niespodzianki związane z premierą Wonder? Pamiętajcie, że 23 listopada na Netflixie pojawi się również film dokumentalny In Wonder!

Shawn Mendes - In Wonder
Shawn Mendes – In Wonder, plakat zapowiadający film dokumentalny

Co za połączenie! Justin Bieber i Shawn Mendes złączyli siły i nagrali wspólny utwór. Efekty już dostępne, posłuchajcie! Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Premiera wspólnego utworu Justina […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →