“In Wonder”, dokument o Shawnie Mendesie już niedługo na Netflixie


21 października 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Fani kanadyjskiego artysty nie mogą narzekać. Już niedługo ukaże się kolejny album Shawna Mendesa, ale zanim to, na Netflixie obejrzymy dokument przedstawiający kulisy jego sławy.

Shawn Mendes – nowa era

Wokół postaci Shawna Mendesa robi się coraz głośniej. Nie bez powodu! Kanadyjczyk kilka dni temu podzielił się singlem Wonder, który otwiera nowy rozdział w jego karierze. Piosenkarz jest tu o wiele dojrzalszy niż przy okazji swoich wcześniejszych przebojów. Posłuchajcie zresztą sami!

Shawn Mendes – Wonder, zobacz teledysk

Shawn Mendes zapowiada nowy album Wonder

Utwór Wonder to jednocześnie zapowiedź nowego albumu artysty. Krążek o tym samym tytule ukaże się jeszcze w tym roku, dokładnie 4 grudnia. Będzie to czwarte wydawnictwo w dyskografii wokalisty, kolejne po wydanym w 2018 roku, świetnie przyjętym albumie Shawn Mendes.

Shawn Mednes Wonder
Shawn Mednes – Wonder, okładka albumu

Dokument o Shawnie Mendesie, In Wonder, już niedługo na Netflixie

Na fali podekscytowania osobą Mendesa, po premierze świetnie przyjętego singla Wonder, artysta ogłasza kolejne niespodzianki. Zanim usłyszymy jego nowy album w całości, będziemy mogli zajrzeć za kulisy jego kariery. 23 listopada premierę będzie miał dokument o Shawnie Mendesie, zatytułowany In Wonder. Film pojawi się na platformie Netflix.

To kolejna muzyczna produkcja Netflixa po takich tytułach jak Miss Americana o Taylor Swift, Homecoming poświęcony Beyoncé czy Gaga: Five Foot Two. Tym razem za reżyserię dokumentu odpowiada uznany Grant Singer, który pracował przy teledyskach takich gwiazd jak The Weeknd, Sam Smith, Lorde czy Troye Sivan. Towarzyszył on Shawnowi przez ostatnie kilka lat, w związku z czym, w filmie zobaczymy między innymi fragmenty światowej trasy koncertowej wokalisty z 2019 roku, która objęła Stany Zjednoczone, Amerykę Południową, Europę, Azję oraz Australię.

Shawn Mendes In Wonder

Shawn Mendes funduje nagrodę dla młodych twórców filmowych

Dodatkowo, In Wonder powstało we współpracy z prestiżowym Festiwalem Filmowym w Toronto, rodzinnym mieście piosenkarza. W ramach tej kooperacji powstała specjalna nagroda w wysokości 10 000 dolarów, przyznawana corocznie, która będzie fundowana przez Shawn Mendes Foundation. Ma ona na celu wyróżniać młodych filmowców, skupiających się w swojej twórczości na tematach istotnych dla młodych ludzi.

Shawn Medses – In Wonder, zobacz trailer filmu:

Fani kanadyjskiego artysty nie mogą narzekać. Już niedługo ukaże się kolejny album Shawna Mendesa, ale zanim to, na Netflixie obejrzymy dokument przedstawiający kulisy jego sławy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →