Klip do wspólnego utworu Juice’a WRLD i The Weeknd już w sieci!


12 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Kooperacja na linii The Weeknd i Juice WRLD była czymś na co czekali wszyscy ich fani. Niestety plany pokrzyżowała nagła śmierć Juice’a w 2019 roku. Teraz jednak do sieci trafił ich wspólny utwór nagrany na przełomie 2017 i 2018 roku.

Reklama

Legends Never Die

Pierwsze wzmianki o współpracy na linii Juice WRLDThe Weeknd pojawiły się we wrześniu 2019 roku, kiedy to Juice na swoim Twitterze napisał, że gdyby nagrali wspólny numer, diamentową płytę mieliby w kieszeni.

Niestety plany wydawnicze pokrzyżowała nagła śmierć Juice’a na jednym z amerykańskich lotnisk. Jednak jak się okazało, zapowiadany przez artystę, wspólny utwór z Ablem jednak powstał i pojawił się na pośmiertnym albumie rapera – Legends Never Die. Natomiast dziś w sieci pojawił się oficjalny, animowany teledysk.

Juice WRLD feat. The Weeknd – Smile

Krążek swoją premierę miał 10 lipca i od razu trafił na prestiżową listę Billboard 200, gdzie obecnie piastuje trzecią pozycję. Ponadto album zanotował najlepszy tydzień sprzedażowy w 2020 roku.

juice wrld
Juice WRLD – Legends Never Die – okładka albumu

Na Legends Never Die oprócz The Weeknd pojawili się także Trippie Redd, Halsey i Marshmello

Juice WRLD – Legends Never Die – odsłuch albumu

Juice WRLD zmarł nagle, 8 grudnia 2019 roku na Międzynarodowym Lotnisku Midway w Chicago. Raper dostał ataku padaczki, który wywołało przedawkowanie leków przeciwbólowych. Pomimo udzielenia szybkiej pomocy i przewiezienia do szpitala nie udało się go uratować.

Śmierć rapera wywołała ogromne poruszenie w branży muzycznej, gdyż miał on jedynie 21 lat. W wyniku śledztwa, policja ustaliła, że na pokładzie prywatnego samolotu rapera znajdowało się ponad 32 kg marihuany oraz 6 butelek syropu na kaszel.

Kooperacja na linii The Weeknd i Juice WRLD była czymś na co czekali wszyscy ich fani. Niestety plany pokrzyżowała nagła śmierć Juice’a w 2019 roku. Teraz jednak do sieci trafił ich wspólny utwór nagrany na przełomie 2017 i 2018 roku. Legends Never Die Pierwsze wzmianki o współpracy na linii Juice WRLD – The Weeknd pojawiły […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.