Sam Smith zapowiada nowy album „Love Goes” singlem „Diamonds”


18 września 2020

Podziel się newsem:

Dobre wieści od Sama Smitha! Artysta właśnie zapowiedział premierę swojego nowego albumu. Już teraz posłuchajcie zwiastującego go singla Diamonds!

Reklama

Sam Smith prezentuje nowy singiel – Diamonds

Sam Smith powraca i to w wybitnie dobrej formie! Brytyjski piosenkarz pop, który na swoim koncie ma dwa świetnie przyjęte albumy: debiutancki In The Lonely Hour z 2014 roku oraz The Thrill Of It All wydany trzy lata temu, podzielił się nowościami.

Diamonds – taki tytuł nosi najnowszy singiel Sama Smitha, który właśnie się ukazał. Tym razem, artysta odłożył swoją balladową odsłonę na bok i sprawnie wskoczył na falę mainstreamu z świetnym, tanecznym, syntezatorowym brzmieniem, któremu jednak wciąż towarzyszy niezbyt optymistyczna historia o rozstaniu.

Sam Smith – Diamonds, zobacz teledysk

Premierze singla towarzyszy wyjątkowy, sensualny teledysk, w którym Sam Smith tańczy solo i moknie w strugach deszczu. Zobaczcie!

Sam Smith zapowiada nowy album

To nie koniec niespodzianek od Sama Smitha! Artysta zdradził również, że utwór Diamonds zapowiada jego nowy, trzeci album. Krążek zatytułowany Love Goes ukaże się już 30 października. Brytyjczyk mówi o swoim nadchodzącym wydawnictwie:

Jestem niezmiernie szczęśliwy, mogąc ogłosić premierę mojego trzeciego albumu (nie mogę uwierzyć, że to mówię) Love Goes. Ten album to czas eksperymentowania i odkrywania siebie w moim życiu. Pisałem go w wieku 26-28 lat i to była niezła jazda. Mam nadzieję, że ludzie, którzy go posłuchają będą się nim cieszyć i pokochają tak, jak ja.

Sam Smith Love Goes

Love Goes – preorder, tracklista, okładka

Nie przegapcie tej premiery! Preorder albumu Love Goes możecie już teraz zamawiać na stronie oficjalnego sklepu Sama Smitha. Zobaczcie również, jak prezentuje się pełna tracklista krążka oraz jego okładka!

 1. Young
 2. Diamonds
 3. Another One
 4. My Oasis (feat. Burna Boy)
 5. So Serious
 6. Dance (‘Til You Love Someone Else)
 7. For The Lover That I Lost
 8. Breaking Hearts
 9. Forgive Myself
 10. Love Goes (feat. Labrinth)
 11. Kids Again

BONUS TRACKS:

 1. Dancing With A Stranger (Sam Smith & Normani)
 2. How Do You Sleep?
 3. To Die For
 4. I’m Ready (Sam Smith & Demi Lovato)
 5. Fire On Fire
 6. Promises (Calvin Harris & Sam Smith)
Sam Smith Love Goes
Sam Smith – Love Goes, okładka albumu

Dobre wieści od Sama Smitha! Artysta właśnie zapowiedział premierę swojego nowego albumu. Już teraz posłuchajcie zwiastującego go singla Diamonds! Sam Smith prezentuje nowy singiel – Diamonds Sam Smith powraca i to w wybitnie dobrej formie! Brytyjski piosenkarz pop, który na swoim koncie ma dwa świetnie przyjęte albumy: debiutancki In The Lonely Hour z 2014 roku […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.