Beyoncé ze zjawiskowym klipem do utworu „Brown Skin Girl” z „Króla Lwa”


25 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

W klipie do Brown Skin Girl wystąpiły m.in.: córka Beyoncé – Blue Ivy, modelka Naomi Campbell czy Kelly Rowland, była członkini Destiny’s Child. Zobaczcie.

Pod koniec lipca na platformie Disney + swoją premierę miał wizualny album Black Is King, a teraz do sieci trafił nowy teledysk od Beyoncé. Jest to obraz do utworu Black Skin Girl, który znalazł się na płycie The Lion King: The Gift, czyli ścieżki dźwiękowej do remake’u Króla Lwa.

Beyoncé prezentuje klip do utworu Brown Skin Girl

Trwający ponad 6 minut klip został wyreżyserowany przez brytyjsko-nigeryjską artystkę Jenn Nkiru, która współpracowała z Beyoncé i Jayem-Z przy okazji teledysku do utworu Apeshit.

W teledysku do Brown Skin Girl pojawiają się trzy pokolenia kobiet – dziewczynki, ich matki i babcie. Nie zabrakło również samej Beyoncé z córką Blue Ivy oraz matką Tiny Knowles-Lawson.

W utworze możemy usłyszeć Blue Ivy, SAINt JHNa oraz WizKida. W teledysku również pojawia się wielu wyjątkowych gości, m.in. piosenkarka Kelly Rowland, modelka Naomi Campbell czy aktorka nagrodzona Oscarem za rolę w filmie ZniewolonyLupita Nyong’o.

To było dla mnie bardzo ważne, by w Brown Skin Girl pokazać wszystkie odcienie brązu. Chcieliśmy, by każda postać została sfilmowana jak królowa

tak o klipie powiedziała Beyoncé podczas programu Good Morning America

Zobaczcie klip:

Beyoncé, Blue Ivy, SAINt JHN, WizKid – Brown Skin Girl

W klipie do Brown Skin Girl wystąpiły m.in.: córka Beyoncé – Blue Ivy, modelka Naomi Campbell czy Kelly Rowland, była członkini Destiny’s Child. Zobaczcie. Pod koniec lipca na platformie Disney + swoją premierę miał wizualny album Black Is King, a teraz do sieci trafił nowy teledysk od Beyoncé. Jest to obraz do utworu Black Skin […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →